2410
2553
عنوان

خانوما جاری دارشدم میشه بیاید😭💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1740 بازدید | 62 پست
به من میگه من شوهرمو برمیدارم میریم توی ی طبقه از خونه های بابام اینا میشینیم و تواینجا چطور زندگی م ...

بگو من از داماد سرخدنه بودن متنفرم..و اینجا هم ب راحتی انگار تو ی مجتمع آپارتمانی تو ی طبقه مجزا دارم با ی سری غریبه زندگی میکنم و بسیار راحتم💪😎

صلوات فراموشمون نشه💐🥰🌹❤
به من میگه من شوهرمو برمیدارم میریم توی ی طبقه از خونه های بابام اینا میشینیم و تواینجا چطور زندگی م ...

توام با خنده دفعه بعد بگو همونطوری که تو میخوای شوهرتو داماد سرخونه کنی و با خونواده خودت زندگی کنی

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من دو تا جاری دارم، وضع مالی پدر هر دو و حتی پدرشوهرم از پدر خدابیامرزم بهتره. اصلا تا الان که تاپیکت رو خوندم نمی دونستم این موضوع جای نگرانی داره. عزت نفس داشته باش و دوستانه رفتار کن همین. من با این دو ویژگی عزیزترین و محترم ترین هستم تو خانواده همسرم.

خانوما چطور عادی رفتار کنم؟یعنی عادی رفتار کردن چطوریه

🧡 من از اعضای بامداد خمارم😍قد ۱۷۴ وزن اولیه ۸۲ وزن هدف تا عید انشالله 💃💣💣💣💣 ۷۰💣💣💣💣🧡
2720

ببین عزیزم اینو میگم تا تجربه شه برات

دوتا جاری میشناسم ، اولی فوق العاده پولدار و از خانواده اصیل و مرفه و ...

دومی از خانواده متوسط رو به نیازمند، اوایل مادرشوهره بخاطر وضع مالی دومیه خیلی بهش تیکه مینداخت و همه جا پشت سرش حرف میزد که اینا فقیرن و خودشونو به ما انداختن و ...

ولی دومی فوق العاده زیرک و دانا بود و الان مادرشوهره عاشقشه و از اولیه همش بد میگه

نمیگم یکاری کنی که مادرشوهر عاشقت شه🙄

منظورم اینه سیاست و زیرکی چقدر میتونه تو روابط مهم باشه

ن مثلا پدراون ی خونه ی سه طبقه دارن باباش مهنسه ی شرکتی بود که الان فوت کرده و زمینو خونه ی جای دیگه ...

از من ب تو نصحیت هیچوقت با جاری صمیمی نشو . خوب باش اما صمیمی نه . من یه جاری داشتم دوست و هم کلاسم بود . همش از زبون من چرت و پرت میرفت ب خانوادع شوهرم میگفت اما من خواهرشوهرم دخترخالمه میومد همشو میگف . از بس حسود بود آخرهم کارشون ب طلاق کشید جدا شدن 

تاپیک بغلی داشت میگفت جاریم چون عروس اولیه میچزونه اذیتم میکنه 

شانس نداری خاهر توهم عروس بزرگه ای کوچیکه میاد رم درمیاره هییییی

هرچقدرم بگید جاری ی موجود معمولیه بازم ادم دیدش خوب نمیشه قبول کنید

کلن باید با احتیاط و با رعایت فاصله با خانواده شوهر رفتار کرد

2714
میدونم عزیزم بخدا چون خواهر نداره دوس دارم واسش مث ی خواهر شم ولی اون پز میده

عزیزم شابد اشتباه میکنی و پز نمیده

توی دو روز چجوری فهمیدی پز میده

بعدم از من میشنوی براش مثل خواهر نباش

مثل یه جاری خوب و مهربون و متعادل باش

نه خواهر!

ادامه ی خوب و مهربون بودنت هم به اخلاق خودش بستگی داره

عزیزم حواست باشه ساذگی نکنی داره ازت حرف میکشه دو بهم زنی بکنه... بگو من عاشق خونواده شوهرمم کاری به کارم ندارن در ضمن شوهرم پسر همین خونوادس چرا نباید بخامشون...باهاشم عادی برخورد کن زیاد بالا نبین 

عادی باش عزیزم..کلا من یه چیز تو زندگیم دارم...با بقیه جوری رفتار کن که دوست داری همونجوری باهات رفت ...

از حرفت واقعا خوشم اومد اینارو اویزه ی گوشم میکنم

🧡 من از اعضای بامداد خمارم😍قد ۱۷۴ وزن اولیه ۸۲ وزن هدف تا عید انشالله 💃💣💣💣💣 ۷۰💣💣💣💣🧡

خودت باش خنثی خنثی زیاد باش گرم نگیر ی جوری هم رفتار کن ک انگار متوجه نشدی داره پز میده  خانواده شوهرتم بذا سرتاپا اونو بلیسن فعلا جوجه رو آخر پاییز میشمرن. فقط خونسرد باش اینجا درموردش حرف زدی تو خلوت خودتم این بحثو تکرار نکن که برات مهم بشه بره رو مغزت 

2706