2204
2217
عنوان

خانوما جاری دارشدم میشه بیاید😭💔

1596 بازدید | 62 پست

من چهارمین فرزند از ی خونواده ی متوسط هستم و عروس بزرگ خونواده ی شوهرمم،شوهرم اینا دوخواهرو ی برادرن و برادرشوهرم دوروزی هست که عقد کرده و خونواده ی خانومش پولدارن ،زیاد ن ها ولی از خونواده ی من پولدارترن پدرشوهرم اینا بخاطر پولدار بودن جاریم خیلی تحویلش میگیرن   جاریمم ی کم پز میده ،من الان با این جاری چطور رفتار کنم چون تاحالا جاری نداشتم نمیدونم چطور باید باهاش رفتار کنم

برای شادی روح مادرم ی صلوات بفرستید😔🖤

تو رو خدا آرزوهای خودتون رو به بچه‌ها تحمیل نکنید. همه قرار نیست مهندس و دکتر بشن.

من بچه‌ام رو توی کلاس‌های مهارتی مثل داستان نویسی، تئاتر اونم با لیلی رشیدی و حتی دایناسورشناسی فرستادم تا همه چیز رو تجربه کنه و علاقه خودش رو پیدا کنه.

کلاساشون خیلی باحال و جالبه و تنها کلاسیه که پسرم خودش با علاقه شرکت میکنه.

اینم لینک دوره هاشون اگه خواستی یه نگاهی بهشون بنداز.

2226

بخدا ادم شوکه میشه 

از حرفایی ک میزنید

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!...!!! پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!
بعضی وقتا داخل نی نی سایت حس میکنم جاری مثلا یه موجود ناشناخته ست....بابا آدمه😁

میدونم ولی میخوام از اول آشناییم باهاش بفهمم باید رفتارم چطور باشه باهاش

خوب و معمولی عزیزم. اون الان تازه عروسه و ذوقشو دارن. یه کم بعد همه چیز عادی می‌شه براشون. جاری دیو و دشمن نیست. 

کاربر ۴ بار ترکیده که می‌گفت: هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصلا! هر سال، هر ماه، هر هفته، هر روز، هر ساعت، هر دقیقه، هر ثانیه خدایا شکرت. 🌷🌷🌷اگه انشا یا متن ادبی خواستید با کمال ذوق و شوق براتون می‌نویسم. کلیک===>خاطره زیبای زایمانم
از الان طرح دوستی بریز خودتو با جمع یکی کن نه که ناراحت نشون بدی خودتو و گوشه گیری کنی  تو هم ...

تحویلش میگیرم ولی اون پز پولداریشو میده😔

2050
میدونم ولی میخوام از اول آشناییم باهاش بفهمم باید رفتارم چطور باشه باهاش

یه دوست جدید وارد زندگیت میشه،چطور رفتار میکنی؟

با توجه به زندگی مامانم ک میبینم بنظرم از در دوستی وارد بشی بهتره

خوب و معمولی عزیزم. اون الان تازه عروسه و ذوقشو دارن. یه کم بعد همه چیز عادی می‌شه براشون. جاری دیو ...

میدونم عزیزم بخدا چون خواهر نداره دوس دارم واسش مث ی خواهر شم ولی اون پز میده

۲ تا جاری بزرگتر از خودم دارم هیچ وقت با هم صمیمی نشدیم و هیچ وقت هم دعوا نکردیم رسمی هستیم

اینجیمه اورگیم بختیمیزقارادااولساکفنیمیز آق اولاجاخ🥺🥺🥺🥺🥺آنا کاش یوخویا گالایدون
2051