2410
2553
نه کتابه رو هم گرفته بودم جلو صورتم پشتم بهشون بود 😂 

چ‌ بد واقن😂

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○

خخخخخ یادم افتاد خندم گرفت

ما سه تا دوست بودیم میرفتیم کلاس شیمی کنکور

یه روز بعد از مدرسه کلاس داشتیم رفتیم اونجا گفتیم نمازامونو بخونیم بعد بریم سر کلاس آقا چشمتون روز بد نبینه من و یکی از دوستام شروع کردیم رکعت اول بودیم که اونیکی دوستم نشسته بود رو پله نمازخونه تا ما تموم بشیم بعد اون بخونه اخه نمازخونه کوچیک بود جا نبود

بعدش اون یهو یه چیز خنده دار گف ما هم تو حالت رکوع بودیم شروع کردیم خندیدن بعد یهو جیش من ریخت زود نمازو قطع کردم و چادرمو گذاشتم لای پام تا نریزه تو نمازخونه دقیقا همزمان با من دوستمم که نماز میخوند اونم نتونست خودشو نگه داره و جیششو ریخت ولی مال اون تا زانو بود 

چون حالت ما خیلی خنده دار بود اونیکی دوستمم اونقدر خندید که اونم جیششو ریخت یه افتضاحی شد گفتیم حالا چیکار کنیم رفتیم به استاد گفتیم نیم ساعت کلاس و عقب بنداز ما باید بریم خونه برگردیم اونم در حالیکه تعجب کرده بود گفت باشه

خلاصه ما یه آژانس گرفتیم چادر اونیکی دوستم که تمیز بود انداختیم زیرمون رفتیم لباسارو عوض کردیم برگشتیم سر کلاس😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سوتی نیست ولی یبار امتحانمون که تموم شد پنج نفر بودیم زنگ زدیم به داداش دوستمون با تلفن مدرسه اومد ...

عه نگفته بودی شیطون 😉😉😂😂😂😂💜💜

آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند ...🌹کاربر قدیمی ریحانگلی۲۰ ام 🌹
خخخخخ یادم افتاد خندم گرفت ما سه تا دوست بودیم میرفتیم کلاس شیمی کنکور یه روز بعد از مدرسه کلاس دا ...

با مثانه پر نماز می‌خوندید؟ 😐😐😐😂😂😂😂

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏
2456

دقیقا پنجره کلاسمون هم روبه روی ی پارک بود که ی مرده بود میومد روبه روی پنجره ی کلاس ما زیپش رو وا میکرد و ....   ما هم بی هوا می‌رفتیم سمت پنجره یهو یا دیدن صحنه جیغ می‌کشیدیم می‌رفتیم کنار   . یه وقتام با آدمایی که توی پارک میومدن پیاده روی حرف می‌زدیم از تو کلاس از پنجره   

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
اینا از سری اعترافات سنگینن که هنوز مامانمم نمیدونه😂😂😂

خب من با مامانت فرق دارم 😂😂😂

آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند ...🌹کاربر قدیمی ریحانگلی۲۰ ام 🌹
خخخخخ یادم افتاد خندم گرفت ما سه تا دوست بودیم میرفتیم کلاس شیمی کنکور یه روز بعد از مدرسه کلاس دا ...

سلامتی همه جیشوعا😂

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○
2714
دقیقا پنجره کلاسمون هم روبه روی ی پارک بود که ی مرده بود میومد روبه روی پنجره ی کلاس ما زیپش رو وا م ...

جیش می‌کرد؟ 

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏
جیش می‌کرد؟ 

کاش جیش میکرد   

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
کاش جیش میکرد    

😐😐😐

😐😐😐

مشخصه چیکار میکرد دیگه 

مشخصه چیکار میکرد دیگه 

آره الان به عمق فاجعه پی بردم 😂😐

2706