2410
2553

خودم اول... 😐 

داشتیم با بچه ها دنبال هم می‌گذاشتیم منم کتاب یکی رو برداشته بودم و د بدو ک رفتیم و برای اینکه قایم بشم رفتم تو آزمایشگاه مدرسه چون اکثر وقتا خالی بود...سریع تا درو باز کردم نشستم پشت در و  دستمم گرفته بودم جلو دهنم و ریز ریز میخندیدم و یهو تا رومو اونور کردم دیدم بلههههه... معلم و دانش آموز و همه دارن با چشمای گشاد نگا میکنن 😐😐😐😐 دوتا پا داشتم دوتا دیگم گرفتم بدون معذرت خواهی فرار کردم اومدم بیرون 😐😐😐 تا مدتها سوژه بچه های تجربی بودم... 😐 

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏

دبیرستانم خیلی خوب بود 

من با رفیقام از مهد بودم تا پیش دانشگاهی حتی انتخاب رشتع هامون عین هم بود کلاسمون همیشه تابلو ترین بود 

شانس نداشتیم کلا 

نمیدونم چراشو 

همیشه طبقه دوم بودیم 

مدام بچه های مظلومو اذیت میکردیم 

تا غیبت بخورن کیفشوتو پرت میکردیم پایین تا زنگ کلاس میخورد 

ی بار پونز گذاشتیم زیر صندلی معلم 

ی بار امتحان ادبیات تست برا کنکور داشتیم بعد از بچع های انسانی گرفتع بودیم جوابارو ب صورتی رمزی پا تخته نوشتیم دیدیم سئوالا فرق دار 

ی بارم با بچه های ریاضی لج بودیم گفششونو پرت کردیم تو قبرستون کناری مدرسمون😂

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی از دوستای صمیم داشت با صندلی خودشو تاب میداد

یهو معلممون گفت اون کیه ته کلاس تشنج کرده😐

هنوز تعریف میکنیم میخندیم😂😅😂

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦
2720

یعنی متوجه جم،نشدی 😂🤔

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○
یکی از دوستای صمیم داشت با صندلی خودشو تاب میداد یهو معلممون گفت اون کیه اون ته کلاس تشنج کرده😐 ...

😂😂😂😂

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏

😂😂

ما چند سال پیش درسمون درمورد کرنینه و مغز اینا بود...

یکی از بچها داد زد فلانی و فلانی(دو نفرو گفت من و اونیکی رفیقم)

گفت نگاه کرم شما از اینجا منشا میگیرهیادش نبود معلم سر کلاسه:/

معلم گفت بلهههه 

هیچی دیگه از کلاس انداختش بیرون😂😂😂

ما دبیرستان پنجره کلاسمون رو به یه محوطه درختکاری شده بود بعد سر یه ساعت مشخص یه آقایی می اومد لای درختها و فلان میکرد با خودش ! بهش میگفتن عمو ...یری 😐. همه دختر ها هم جمع میشدن تشویقش میکردن و جیغ و سوت میزدن براش .

2714
یعنی متوجه جم،نشدی 😂🤔

نه کتابه رو هم گرفته بودم جلو صورتم پشتم بهشون بود 😂 

سوتی نیست

ولی یبار امتحانمون که تموم شد پنج نفر بودیم

زنگ زدیم به داداش دوستمون با تلفن مدرسه!!! اومد دنبالمون با ماشینش یه دور تو شهر بهمون زد😂💔

خستگی امتحان در بره🤭

یادش میوفتم میگم چقدر کله خر بودیماااا

کافی بود یه آشنا ببینه...

به فنا میرفتیم😁😁

ما دبیرستان پنجره کلاسمون رو به یه محوطه درختکاری شده بود بعد سر یه ساعت مشخص یه آقایی می اومد ...

جرررر 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

ما دبیرستان پنجره کلاسمون رو به یه محوطه درختکاری شده بود بعد سر یه ساعت مشخص یه آقایی می اومد ...

چ سم😂😐

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○

ما اب داغ و سرد سرویس بهداشتی مدرسه اصلا معلوم نبود دقیقا وقتی عادت ماهیانه بودی آب یخ مثه تگرگ میومد وقتی میخواستی آب یخ باشه اب جوش میومد جوووشا قشنگ بخار هاشو می‌تونستی ببینی    . ی بار دوستم رفته بود دست شویی یهو دیدم صدا جیغش اومد   نگو اب جوش اومده یهو و بدبخت چروک شد فکر کنم     

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 

لامصب هر روز میومد؟ 😂😂😂😂😂😂

2706