2204
2217

خودم اول... 😐 

داشتیم با بچه ها دنبال هم می‌گذاشتیم منم کتاب یکی رو برداشته بودم و د بدو ک رفتیم و برای اینکه قایم بشم رفتم تو آزمایشگاه مدرسه چون اکثر وقتا خالی بود...سریع تا درو باز کردم نشستم پشت در و  دستمم گرفته بودم جلو دهنم و ریز ریز میخندیدم و یهو تا رومو اونور کردم دیدم بلههههه... معلم و دانش آموز و همه دارن با چشمای گشاد نگا میکنن 😐😐😐😐 دوتا پا داشتم دوتا دیگم گرفتم بدون معذرت خواهی فرار کردم اومدم بیرون 😐😐😐 تا مدتها سوژه بچه های تجربی بودم... 😐 

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏

دبیرستانم خیلی خوب بود 

من با رفیقام از مهد بودم تا پیش دانشگاهی حتی انتخاب رشتع هامون عین هم بود کلاسمون همیشه تابلو ترین بود 

شانس نداشتیم کلا 

نمیدونم چراشو 

همیشه طبقه دوم بودیم 

مدام بچه های مظلومو اذیت میکردیم 

تا غیبت بخورن کیفشوتو پرت میکردیم پایین تا زنگ کلاس میخورد 

ی بار پونز گذاشتیم زیر صندلی معلم 

ی بار امتحان ادبیات تست برا کنکور داشتیم بعد از بچع های انسانی گرفتع بودیم جوابارو ب صورتی رمزی پا تخته نوشتیم دیدیم سئوالا فرق دار 

ی بارم با بچه های ریاضی لج بودیم گفششونو پرت کردیم تو قبرستون کناری مدرسمون😂

روم لاغـرو تـوم لنـدهـور                       من بین ی انسان فرهیخته ومتشخص و ی انگل بد دهن بی شخصیت  مدام در حال نوسانم. 🐺                                        https://t.me/Hich_zhکمی حرفای پوسیده میزنم                                                                       

یکی از دوستای صمیم داشت با صندلی خودشو تاب میداد

یهو معلممون گفت اون کیه ته کلاس تشنج کرده😐

هنوز تعریف میکنیم میخندیم😂😅😂

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2215
یکی از دوستای صمیم داشت با صندلی خودشو تاب میداد یهو معلممون گفت اون کیه اون ته کلاس تشنج کرده😐 ...

😂😂😂😂

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏

😂😂

ما چند سال پیش درسمون درمورد کرنینه و مغز اینا بود...

یکی از بچها داد زد فلانی و فلانی(دو نفرو گفت من و اونیکی رفیقم)

گفت نگاه کرم شما از اینجا منشا میگیرهیادش نبود معلم سر کلاسه:/

معلم گفت بلهههه 

هیچی دیگه از کلاس انداختش بیرون😂😂😂

ما دبیرستان پنجره کلاسمون رو به یه محوطه درختکاری شده بود بعد سر یه ساعت مشخص یه آقایی می اومد لای درختها و فلان میکرد با خودش ! بهش میگفتن عمو ...یری 😐. همه دختر ها هم جمع میشدن تشویقش میکردن و جیغ و سوت میزدن براش .

یعنی متوجه جم،نشدی 😂🤔

نه کتابه رو هم گرفته بودم جلو صورتم پشتم بهشون بود 😂 

2238

سوتی نیست

ولی یبار امتحانمون که تموم شد پنج نفر بودیم

زنگ زدیم به داداش دوستمون با تلفن مدرسه!!! اومد دنبالمون با ماشینش یه دور تو شهر بهمون زد😂💔

خستگی امتحان در بره🤭

یادش میوفتم میگم چقدر کله خر بودیماااا

کافی بود یه آشنا ببینه...

به فنا میرفتیم😁😁

هَر کی نارَع چی تُونی ذوقِش وه چینَه؟
 ما دبیرستان پنجره کلاسمون رو به یه محوطه درختکاری شده بود بعد سر یه ساعت مشخص یه آقایی می اومد ...

جرررر 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

ما اب داغ و سرد سرویس بهداشتی مدرسه اصلا معلوم نبود دقیقا وقتی عادت ماهیانه بودی آب یخ مثه تگرگ میومد وقتی میخواستی آب یخ باشه اب جوش میومد جوووشا قشنگ بخار هاشو می‌تونستی ببینی    . ی بار دوستم رفته بود دست شویی یهو دیدم صدا جیغش اومد   نگو اب جوش اومده یهو و بدبخت چروک شد فکر کنم     

دختری شکست ناپذیر در درون من بیدار است :) 
 ما دبیرستان پنجره کلاسمون رو به یه محوطه درختکاری شده بود بعد سر یه ساعت مشخص یه آقایی می اومد ...

لامصب هر روز میومد؟ 😂😂😂😂😂😂

2239

خخخخخ یادم افتاد خندم گرفت

ما سه تا دوست بودیم میرفتیم کلاس شیمی کنکور

یه روز بعد از مدرسه کلاس داشتیم رفتیم اونجا گفتیم نمازامونو بخونیم بعد بریم سر کلاس آقا چشمتون روز بد نبینه من و یکی از دوستام شروع کردیم رکعت اول بودیم که اونیکی دوستم نشسته بود رو پله نمازخونه تا ما تموم بشیم بعد اون بخونه اخه نمازخونه کوچیک بود جا نبود

بعدش اون یهو یه چیز خنده دار گف ما هم تو حالت رکوع بودیم شروع کردیم خندیدن بعد یهو جیش من ریخت زود نمازو قطع کردم و چادرمو گذاشتم لای پام تا نریزه تو نمازخونه دقیقا همزمان با من دوستمم که نماز میخوند اونم نتونست خودشو نگه داره و جیششو ریخت ولی مال اون تا زانو بود 

چون حالت ما خیلی خنده دار بود اونیکی دوستمم اونقدر خندید که اونم جیششو ریخت یه افتضاحی شد گفتیم حالا چیکار کنیم رفتیم به استاد گفتیم نیم ساعت کلاس و عقب بنداز ما باید بریم خونه برگردیم اونم در حالیکه تعجب کرده بود گفت باشه

خلاصه ما یه آژانس گرفتیم چادر اونیکی دوستم که تمیز بود انداختیم زیرمون رفتیم لباسارو عوض کردیم برگشتیم سر کلاس😂😂😂

سوتی نیست ولی یبار امتحانمون که تموم شد پنج نفر بودیم زنگ زدیم به داداش دوستمون با تلفن مدرسه اومد ...

عه نگفته بودی شیطون 😉😉😂😂😂😂💜💜

آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند ...🌹کاربر قدیمی ریحانگلی۲۰ ام 🌹
خخخخخ یادم افتاد خندم گرفت ما سه تا دوست بودیم میرفتیم کلاس شیمی کنکور یه روز بعد از مدرسه کلاس دا ...

با مثانه پر نماز می‌خوندید؟ 😐😐😐😂😂😂😂

2051