2737
2734
عنوان

نمیخوام همش من بگم ازدواج کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1702 بازدید | 109 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😞 ان شا الله کیس مناسبتو پیدا کنی چند سالته ؟

من خیلی سال ازدواج کردم و شوهرمم عالیه خدایشش ولی همش میگم چرا صبر نکردم موقعیت بهتر واسم پیدا بشه 

چون خیلی خواستگار داشتم خیلی حالا همشونم عالی نبودنا 

ولی الان بعضیاشون خیلی از شوهرم موقعیت مالیشون بهتر شده یکم حالم ی جوری میشع میبینمشون 

2738

اولا نباید تو درخواست کنی.دوما میگ ده سال ینی نمیخواتت.سوما باید مغرور باشی زیادپیگیرش نباشی همشه منتظرباش اون اول زنگ بزنه وپیام بده خودتو وابسته اش نشون نده اصن یکاری نکن بفهمه اعتمادبنفست کمه.اصن نگو از خودم‌خسته ام‌نمیدونم ازخونوادم خسته ام.باهاش درددل نکن

..وزن شروع رژیم خودسر۷۵کیلو..وزن شروع رژیم باگروه۶۸..وزن شروع دوباره رژیم۶۵ ...هدف اول ۶۰...هدف دوم ۵۸تاریخ شروع رژیم باکالری۱۳۰۰ جمعه۹ابان۱۴۰۰... بازی تموم نمیشه تاوقتی ک برنده بشم
۲۵ سالمه 

من ۳۳ سالمه مجردم... همین چند روز پیش خواستگار داشتم چون موقعیتش پسند نکردم رد کردم یعنی به خاطر بالا رفتن سنم کوتاه نمیام

عشق الهی از طریق من تجلی میکند و همه ی آنچه که برای خوشبختی و تکمیل زندگیم لازم است؛  هم اکنون به سوی من می کشاند. 

فقط توکل به خدا وتوسل به اهل بیت راه ازدواج شماست اگر کارت را به دیگران بسپاری وخدارا فراموش کنی خداوند هم فرد را به خودش واگذار می کنه دور دوست پسر را خط بکش چون قریب به اتفاق اهل ازدواج نیستن چند هفته درمنزل روضه امام حسین را بگیر حتما خداوند خواستار خوب جلو راهت قرار می‌دهد. 

بگو خواستگار دارم میخوام ازدواج کنم اومد اومد نیومدن تکلیفت معلوم میشه ولی ۴ تا ۶ ماه بزار واسه آشنا ...

درسته نمی‌خوام بدون شناخت باشه از یه طرفم نمیخوام خیلی طولانی شه . آره چندماه دیگه بگذره میگم دیگه یا این ور میشم یا اونور...

2706