2703
2553
عنوان

ازین تمها میخوام که عکس صفحه قفل گوشی تغییر میکنه.بلد نییسستم،😭🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 562 بازدید | 54 پست

مثلا اینا چنتا از چیزایی بوده که خودم دانلود کردم و استفاده می کنم، اگرم به هر دلیلی بخوای دوباره به حالت عادی برگردونی، روی همون حالت کلاسیک می ذاریش، یا این که این مسیر برای تنظیمات رو دوباره میری و منطقه رو روی هنگ کنگ میذاری 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
مثلا اینا چنتا از چیزایی بوده که خودم دانلود کردم و استفاده می کنم، اگرم به هر دلیلی بخوای دوباره به ...

جز ایران هرچی بزاری میاد.واس من ترکیس

راز دل هرگز نگو با محرمت چونکه محرم محرمش نامحرم است 🥴😒🗡️
2714

واس منم چرخشی همشم عکس انواع گربه میاد 

مأیوس نباش ! من امیدم را در یأس یافتم، مهتابم را درشب ،عشقم رادرسال بد... وهنگامی که داشتم خاکستر میشدم گُر گرفتم...🌈 #احمدشاملو✍
خب کدومش چرخشیه؟

بعضیاش صفحه ی قفلش، حرکات متحرک و اینا داره، یه سازنده هست که خودم از تم هاش خیلی خوشم میاد... اسمش wulli هست(خارجیه طرف😂) تم های اون خیلی کیوت و خوشگله

بعضیاش صفحه ی قفلش، حرکات متحرک و اینا داره، یه سازنده هست که خودم از تم هاش خیلی خوشم میاد... اسمش ...

برای منم بگو کجاست

منم مامان شدم😍1401/07/17بیبی چکم مثبت شد خدایا شکرت 🙏 نی نیم دوقلوئهههههه😍
برای من کجاست گوشیمA21s

برو تنظیمات تصویر زمینه رو بزن 

مأیوس نباش ! من امیدم را در یأس یافتم، مهتابم را درشب ،عشقم رادرسال بد... وهنگامی که داشتم خاکستر میشدم گُر گرفتم...🌈 #احمدشاملو✍
اینا ک اصن برا من باز نمیشن یا پولی ان یا وقتی میان گوشیم هنگ میکنه

اگه گوشیتون شیائومی باشه، مشکلی فکر نکنم پیش بیاد، چون حتی تم های ویژه ش هم پولی نیست، فقط باید چند ثانیه تبلیغ ببینی

2706