2726

خدا منو تو بدترین شرایط گزاشت

بعدش اون روزا گزشت و ارامش داشتم همه چی خوب بود پر از امید و انگیزه بودم روزای خیلی خوبی بود روزایی ک همه عمرم ارزو داشتم تجربش کنم

بعدش یکیو دیدم و عاشقش شدم دو ماه نیم میگزره نمیتونم باهاش وارد رابطه بشم نزدیک ۳ماهه دارم زجر میکشم شب و روزم شده فکر اون من تا حالا عاشق نشدم تا حالا از هیچکس خوشم نیومده من نمیخام وارد رابطه بشم نمیتونم حوصلشو ندارم بعضی وقتا با خودم میگم خب،حالا با این هم دوست شدی خب بعدش چی؟؟؟تو اصن میتونی از خونه بیرون بری و بری ببینیش؟؟میتونی تلفنی باهاش حرف بزنی؟؟؟اون ک نمیتونه فقط با تو چت های عاشقانه کنه و واست استوری عاشقانه بزاره!!!!!!!ب خودم میگم چرا بیخیال نمیشی وقتی ک نمیتونی چرااااا خودتو زجر میدی

اما نمیدونم چمه تو مغزم نمیره این حرفا

بچا من ادمیم ک زیاد بیرون نمیرم از خونه و از تلفنی حرف زدن با بقیه هم متنفرمممممممممم

بگید چیکار کنم از فکرش در بیام زندگیم خیلی بد شده داغونم

هیشکی نمیتونه ازم سر دربیاره...🐍خُدآ نَرِسیدْْ شِِیْطُُوُنْْ رَفٖتَْ تُوُُُ جِلدَمْْ..🎭🤍یه حالیه حالِ دِلم،نشُد بِشی مآلِ دِلم.. :)🤍پروف من نیستم انقد نپرس مرسی :/

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تو فقط عادت کردی به فکر کردن درباره اون 

میدونم

چجوری این عادتمو ترک کنم

هیشکی نمیتونه ازم سر دربیاره...🐍خُدآ نَرِسیدْْ شِِیْطُُوُنْْ رَفٖتَْ تُوُُُ جِلدَمْْ..🎭🤍یه حالیه حالِ دِلم،نشُد بِشی مآلِ دِلم.. :)🤍پروف من نیستم انقد نپرس مرسی :/
احتمالا هنوز ۱۴ ۱۵سالته

کاش یکی دستمو بگیره بندازتم تو ۱۵ سالگیم😪متاسفانه ۲۴سالمه

میدونم چجوری این عادتمو ترک کنم

همینجوری ک الان قفلی زدی رو اون قفلی بزن رو یچی دیگه

یچی که ب دردت بخوره. ی هنری یاد بگیر درستو بخون ی کاری کن ک اینطوری ذره ذره اب نشی دختر

لایک نکن دیگه  
همینجوری ک الان قفلی زدی رو اون قفلی بزن رو یچی دیگه یچی که ب دردت بخوره. ی هنری یاد بگیر درستو بخو ...

چه کاری اخه😭😭😭😭😭😭