2726
عنوان

نمیتونممم درس بخونم خدایاااا

| مشاهده متن کامل بحث + 222 بازدید | 36 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امروز ی دکتر اومده بود مدرسه ما میگفتش  به ازای هر یک ساعت فعالیت جسمی بدن میتونه ۳ ساعت فعالی ...

نفهمیدم یعنی صبحا از ساعت چهار بخونی تا کی؟

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💜🙂
2728
نفهمیدم یعنی صبحا از ساعت چهار بخونی تا کی؟

دکتره میگفت ساعت ۴ صبح تا ۶ یا ۷ بیشترین میزان یادگیریه مغزه 

و بدترینش ۱۰ تا ۲ شبه 

میگفت ۱۰ شب تا ۴ صبح بخوابید و بعد درس بخونید تا هروقتی که میخوای 

ولییییی   هیچوقت بکوب درس نخون چون قطعا یادگیریت کم میشه به ازای هر ۳ ساعت درس یک ساعت فعالیت بدنی و ورزشی باید داشته باشی

دکتره میگفت ساعت ۴ صبح تا ۶ یا ۷ بیشترین میزان یادگیریه مغزه  و بدترینش ۱۰ تا ۲ شبه  میگ ...

اها خب بعد راهکاری نداد چجوری صبح چهار بیدار شیم؟

من یه روز 6 بیدار شدم انقد حالم خوب و خوب فهمیدم ولی نمیتونم پاشم😫

من همهی اینارو امتحان کردم هیچ کدوم😔من علاقه خاصی به حیونا دارم فقط وقتی نازیشون کنم یه مدتی سرحالم ...

برو پارک با پا پیشیا رو ناز بده😂😐

هیچ کس هیچ کس هیچکس لیاقت قلب مهربون منو نداره و نداشته از امروز از یه دختر مهربون ساده خاکی خنده رو تبدیل میشم به دختری حاضر جواب و تند مغرور که برای هیچکس تره خورد نمیکنه اولویت اول و اخرم خودمم همون چیزی  که همین شماها و دوست و غریبه و دشمن ازم خواستید و ازم ساختید اره ! هیچ کدوم این ادمای این دوره زمونه لیاقت صاف و صادق بودن و معصومیت منو  و قلب پاک و بی شیله پیله بودنمو نداشت  و نداره 😊💔ازین به بعد خوب جواب حرفاتون و کلماتتون به خودتون رو از من خواهید دید.ادمایی که با من بودن تو این روزگار جز خورد کردن قلبم و شکستنش کاری نمردن دیگه قلبی ازم نمونده که بخواد پاک باشه یا شکسته دیگه قلبی ازم نگذاشتید فقط واگذارتون میکنم به خدای بزرگ که شاید ااون قلبمو به دست بیارهخودکشی کنندگان  قاتل اند،‌ قاتل مظلوم ترین و بی پناه ترین فرد در برابر قاتل، یعنی خود… (گفته عباس موزون)💔.خوبی، بدی دیدی حلالم کن.ذره ذره اب شدم برام دعا میکنی؟💔دعا میکنی حل شن مشکلاتم؟
برو پارک با پا پیشیا رو ناز بده😂😐

واییی گربه ببینم مث بچها میشینمم میمو میو میکنم تا بیاد😂😂😂

من یه اپ نصب کردم به اسم study bunny یه خرگوشه بهش تایمر میدی می شینه درس میخونه خیلی گوگولیه

بدیش اینه که بهت سکه میده و بعدش میتونی لباس و حیوون و وسیله بخری دیگه خودش میشه بساز حواس پرتی 

ولی باز هم خیلی خوبه. انقدره نازههههه

من یه اپ نصب کردم به اسم study bunny یه خرگوشه بهش تایمر میدی می شینه درس میخونه خیلی گوگولیه بدیش ...

😂😂😂چ بامزه

اها خب بعد راهکاری نداد چجوری صبح چهار بیدار شیم؟ من یه روز 6 بیدار شدم انقد حالم خوب و خوب فهمیدم ...

اتفاقا بچه ها اینم پرسیدن 

گفت باید اگسیژن رسامی موقع خواب خوب باشه مثل وقتی که باتری گوش یو شارژر درست باشه زود کامل شارژ میشه ولی اگه یکیش خراب باشه هرجقدر بزنی درست شارژ نمیشه بدنم همینجوره اگه هوای شهر تمیز باشه (الودگی نباشه) و درست بخوابی زود شارژ میشی😁

مثلا قبل خواب حتما مجاری بینی و حلق رو تخلیه کنی مشکلات لوزه و اینا باید عمل بشن و بهترین شکل خوابیدن روی پهلوی راسته 

2706