2137
2217
عنوان

نمیتونممم درس بخونم خدایاااا

219 بازدید | 36 پست

دیگه عصابم خیلی خورد شده

خیلی بی اراده شدم من تا قبل کرونا خییلی درس میخوندم دیگه خرخون بودم

اما الان اصللاا نمیتونم تا میرم پای کتاب ی خط میخونم برمیگردم حال ندارم اصلا

وای نمیدونم چیکار کنم گوشیمم خاموش میکنم باز نمیتونم بخونم دراز میکشم

💔💔💔😪😪کم اوردم دیگه

یا همش اهنگ گوش میکنم

انسانی میخونم

بِ‌قولِ‌تتلوعَجَب‌باباعَجبببب

منم دیقا همه ی روزای عمرم داره حروم میشه😔😫

🌻الهم صلی علی محمد و ال محمد🌻کنکوریم ممنونتم اگه برام صلوات بفرسی😘💜       این تاریخ واسم مهمه تیکر گذاشتم یادم نره حامله نیستم 😅😂.                                   

ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی برای کودکان و بزرگسالان با شرایط پرداخت ویژه. برای دریافت مشاوره درمانی رایگان کلیک کنید.

2215

دوسه روز برو پارک قدم بزن اهنگ شاد پرانگیزه گوش بده کتابخونه برو چهارتا ادم ببینی میای سرجات😘

صلوات میفرستین برام؟ بگین منم بفرستم براتون❤️آرزوی قشنگم تا وقتی زنده ام حسرتت به دلم میمونه😔💔خیلی ظالمانه ازم گرفته شد آرزوم🥺😫مانعی سرراهمه که هیچ جوره رفع نمیشه تا بهش برسم و نرسیدم و نخواهم رسید😔کاش یادم نرود/که ازین رنج پاییز شدم/نم نم از شاخه چکیدم/چون ابر از لب پنجره لبریز شدم/کاش یادم نرود/آنشب را/انتظار را/انتظاردستانت خدایا...😔آن سال پررنج و درد ....       تغییر یافته شعر شراره انگالی.    

امروز ی دکتر اومده بود مدرسه ما میگفتش 

به ازای هر یک ساعت فعالیت جسمی بدن میتونه ۳ ساعت فعالیت ذهنی داشته باشه 

ساعت ۱۰ تا ۲ شب به هیچ عنوان نخون 

صبح ساعت ۴/۵ پاشو اول نیم ساعت ۴۵ دقیقه ورزش کن بعد بخون میزان یادگیری حوصله ات برای خوندن ۱۰ برابر میشه

زندگی نیست به جز عشق به جز حرف محبت به کَسی🥰💚🌸🌱
2050

چقدر منی😐🤦🏻‍♀️😂 انگیزه برای خودت ایجاد کن

برنامه ریزی کن بعد اگه مثلا سه بار به برنامت نرسیدی خودت تنبیه کن و برعکس یعنی اگه به کارات رسیدی و از خودت راضی بودی به خودت جایزه بده :)

دوسه روز برو پارک قدم بزن اهنگ شاد پرانگیزه گوش بده کتابخونه برو چهارتا ادم ببینی میای سرجات😘

من همهی اینارو امتحان کردم هیچ کدوم😔من علاقه خاصی به حیونا دارم فقط وقتی نازیشون کنم یه مدتی سرحالم😂😂مامانم خوشش نمیاد خونمون جنگ میشه😬

🌻الهم صلی علی محمد و ال محمد🌻کنکوریم ممنونتم اگه برام صلوات بفرسی😘💜       این تاریخ واسم مهمه تیکر گذاشتم یادم نره حامله نیستم 😅😂.                                   
امروز ی دکتر اومده بود مدرسه ما میگفتش  به ازای هر یک ساعت فعالیت جسمی بدن میتونه ۳ ساعت فعالی ...

نفهمیدم یعنی صبحا از ساعت چهار بخونی تا کی؟

2051