2237
2217
عنوان

اموزش زبان انگلیسی 😍فوری و اسان

136 بازدید | 17 پست

سلام دوستان عزیز😍

من دانشجو اموزش زبان هسم 

تدریس خصوصی زبان انگلیسی انجام میدم

هم تکی هم گروهی

ازپایه تا حرفه ای

جلسه اول رو رایگان انجام میدم تا شماهم از روش من مطلع بشید و اگر رضایت داشتین ادامه بدیم

کلن بیش تر دوس دارم از درسی ک میخونم استفاده کنم

و بحث پولش خیلی برام مهم نیس

اگه سوالی داشتین میتونین بپرسین

بالاخره کسی اومد از نی نی سایت؟

🍑من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن  آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا🍑اینقد نگو دلم هلو خواست🍑😁بر خلاف بقیه من دوستم دارم لایکم کنید😁⁦❤️⁩ تنبلی تخمدان و موهای زائد و چاقی همشون خرن سلامتی روزی که نباش😔⁦☹️⁩😒حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😂
بله😟

خداروشکر

🍑من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن  آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا🍑اینقد نگو دلم هلو خواست🍑😁بر خلاف بقیه من دوستم دارم لایکم کنید😁⁦❤️⁩ تنبلی تخمدان و موهای زائد و چاقی همشون خرن سلامتی روزی که نباش😔⁦☹️⁩😒حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😂

تو رو خدا آرزوهای خودتون رو به بچه‌ها تحمیل نکنید. همه قرار نیست مهندس و دکتر بشن.

من بچه‌ام رو توی کلاس‌های مهارتی مثل داستان نویسی، تئاتر اونم با لیلی رشیدی و حتی دایناسورشناسی فرستادم تا همه چیز رو تجربه کنه و علاقه خودش رو پیدا کنه.

کلاساشون خیلی باحال و جالبه و تنها کلاسیه که پسرم خودش با علاقه شرکت میکنه.

اینم لینک دوره هاشون اگه خواستی یه نگاهی بهشون بنداز.

2240
2238
2239
برای اینکه مطالب یادتون نره و تمرین بشه و سریع تریادبگیرید هرهفته دویا سه جلسه هس

بعد اموزش از طریق واتساب هست؟؟ بعد از دوماه  تو چه سطحی قرار میگیریم و همینکه باید وسیله اموزشی خاصی خریداری بشه؟؟ 

بعد اموزش از طریق واتساب هست؟؟ بعد از دوماه  تو چه سطحی قرار میگیریم و همینکه باید وسیله اموزشی ...

بله عزیز 

باتلاش خودتون سطحتون بالا میره و چه درگرامر چ در مکالمه

نه هیچ کنابی لازم نیس هرچی لازم باشه خودم برات میفرسم