2410
2553
عنوان

من یه دختر قوی هستم😃

| مشاهده متن کامل بحث + 1357 بازدید | 89 پست

آفرررررین دمت گررررررم عااااالیه دختر

درود به شرفت،به عزت نفست😘😘😘😘😘

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست
من‌تو ۱۸ سالگی فهمیدم برای قدرت داشتن به پول نیاز دارم تا جدا شم و به پول رسیدم و ترکشون کردم چن رو ...

مراقب خودت باشه عزیزم❤

از زندگیت پاکشون کن ولی کینه شون رو توی دلت نگه ندار.

خودت آسیب میبینی...

خیلیا فراموش کردن ولی دل من هنوزم توی این گوشه از تاریخ گیر کرده...                                                          آبادان - خیابان امیری                                              ۱۴۰۱/۳/۲ - ۱۲:۳۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماشاللاااههه 

ایشالا همچنان عالی پیش بری 😍😍

من یه دختر شاد مهربونم😍زندگی برام هر لحظش شگف انگیزه ⁦❤️⁩دلم میخواد لابلای کتابایی که با خوندم اونا تبدیل به یه دکتر با وجدان میشم غرق شم🥰گاهی وقتا توی صحرا ذهنم می دوام خیلی تند خیلییی که یکدفعه یه انسان اشنایی رو میبینم اونیکه تا حالا ندیدمش ولی برام اشناش 😍😍⁦❤️⁩البته هنوزم نمی دونم کیه 😂با هم میدوییم خیلی تند خیلیییییی موهاو دامن توی هوا در حال پروازند 😃میرسیم به یه کوه که پر از درخت و گل روش هست در حالی که دست همو گرفتیم میریم روی کوه😍😍وقتی از اونور کوه پایین اومدیم یه دختر کوچولوی نازو مهربون😘با یه پسر کوچولوی ماجراجوی هم همراهمون پایین میان ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦
2720
ممنونم 🌹🌹 با افسردگی مبارزه کردم با بیماری ام مبارزه کردم و الان تونستم تو هیئت علمی دانشگاه جا ب ...

تبریک میگم کار خیلی خیلی سختیه الانه عضو هیئت علمی شدن واقعاً که شاخ گاو رو شکوندی 

2714

منم شرایط شما رو دارم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم انقدر حرص و استرس کشیدم دارم داغون میشم

دخترا شما خیلی زیباتر  توامند تر  و موفق تر از چیزی هستین که فکر میکنین   من بهتون افتخار میکنم  
2706