2204
2217

رفته بودم تولدش.چنروز پیش.تولد دخترونه بود.بعد من مشکلی ندارم که جشن مختلط باشه یا پسرا باشن.ولی وقتی میگن دخترونست دیگه آدم بااون شرایط میره.خلاصه بعد یه ساعت وقتی همه میرقصدن داداشش از طبقه بالا،خونشون دوبلکسه،اومد پایین و زل زده بود و هیزی میکرد.اینقد اعصابم خورد شد.فک کردم همش نگاه من میگنه چون هروقت میدیدمش نگاش روم بود.ولی قطعا همه رو میپایید.اخرش مامانش بهش گفت که پسرم فک نمیکنی دخترا معذب شدن با اومدنتو؟بهتر نیست بری بالا؟بعد عروسش،که زن برادر این پسرست پرید وسط که نه از خداشونم باشه.پسر به این خوشگلی.همشون خوششون اومده هیچکس معذب نشده.🤮🤮🤮🤮🤮🤮

تو رو خدا آرزوهای خودتون رو به بچه‌ها تحمیل نکنید. همه قرار نیست مهندس و دکتر بشن.

من بچه‌ام رو توی کلاس‌های مهارتی مثل داستان نویسی، تئاتر اونم با لیلی رشیدی و حتی دایناسورشناسی فرستادم تا همه چیز رو تجربه کنه و علاقه خودش رو پیدا کنه.

کلاساشون خیلی باحال و جالبه و تنها کلاسیه که پسرم خودش با علاقه شرکت میکنه.

اینم لینک دوره هاشون اگه خواستی یه نگاهی بهشون بنداز.

چقدر بدم میاد ازین پسرای خاله زنک ....

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕برای سلامتی تو دلیم یه لبخند بزنید لطفا🥰😍شکوفه گیلاس من🌸🍒دخمل نازم اومده تا همدم مامانش باشه🥰😍به یار ماه بدادی روی ماهرو را 💗 به ماهم هدیه ای از ماورا دادی🥰
2215

عووق🤢

مَن نبضَم با لبخندِ طُ ميزنه. .♡                                                  کاش امام رضا تو بخوای حاجتم روا شود...♥️                                         آذربایجان قیزیام😌🤍                                                                   لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیم💖                                                       آقا امام رضا ❤خودت ضامن زندگیمون باش                                                                      هنوز هم نبودنت رو باور ندارم🥺🖤                                          نفسم میگیرد در هوایی که نفس های پدرم نیست... 

فقط زن داداشه😐😑

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگ شعور نداری لازم نیس ب من ثابت کنی بیب♥️🤌🏻       ته تهش ۴ سال دیگ به چیزی ک میخوام میرسم🥺💜💕   ‌‌‌‌‌ تیکر بارداری نیس                    
2050

فق زن داداشه

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
2233

میخواستی بگی عزیزم اگه تو ذوق کردی و از خداته ک این پسر خوشگل نگات کنن یچیز دیگس ...راحت بگو دیگ ب ما نسبت نده

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده