2328
2330
عنوان

آیا مادر پدر غزاله فرار کردن ترکیه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12704 بازدید | 214 پست
داستانش داخل اینستا هست  الان شروع کردن همه چیو گذاشتن تو اینستا  وکیلای خارجی هم پرونده ...

ادرسشو بزار

من مامان دو تا عــــــشقم💞 دخترم تــــ،مام زندگی من👸 ...پسرم تمام وجــــــودم 👼
استوریهاش ببیین

استوریش رو دیدم 

پس حرفهای مادر غزاله کاملا درست بود همین الآنم تو حرفاش یه نگاه از بالا داره 

خوب داداشت قتل کرده باید قصاص بشه 

اتفاقا صبح داشتم در مورد ستایش قریشی می‌خوندم که سال ۹۶ همسایشون که ۱۷ سالش بود کشته بودش که اوایل سال ۹۶ بوده و اواخر سال ۹۶ قصاص شد ولی ایشون هشت سال طول کشید .یه جورایی زورشونو زدن ولی بالاخره قتلی اتفاق افتاده .اگرم اون دختر زنده باشه که خانواده ی دختر مرض ندارن که قصاص کنن جوون مردم رو .در نهایت قاضی خداست .آن شا الله روح هر دوشون آرامش بگیره

من مامان دو تا عــــــشقم💞 دخترم تــــ،مام زندگی من👸 ...پسرم تمام وجــــــودم 👼

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزرگترین ظلم رو در حق آرمان خانوادش انجام دادن تو مصاحبه اول مادر غزاله میگه چند سال اول حتی خانوادش برای دلداری هم نیومدن 

مادر غزاله چون جسدی نبوده هنوز دفترچه بیمه رو باطل نکرده بوده و دانشگاه هم به خاطر دل این مادر مرخصی رد میکنه حتی وکیل خانواده ارمان از این مسئله سو استفاده میکنه و میگن غزاله زنده است 

آرمان چند وکیل از بهترین وکلای ایران داشته یکیش عبدالصمد خرمشاهی هست 

پس مطمعن باشید اگر سر نخی از غزاله بود راحت اعدام رو عقب مینداختن ولی با شایعه درست کردن نتونستن اینکار رو بکنن 

خانواده غزاله بهترین کار رو کردن اگر مهاجرت کرده باشن چون اینجا تحت فشار بودن 

2334
والا همین  و اینکه ما کلی زباله گرد داریم زیادم نگذشته بوده از مفقودی غزاله که بحث جسد و سطل ...

کی میگه زباله ها رو تفکیک میکنن . اصلا زباله رو تفکیک نمیکنن . والا پشت کوه های اینجا  هر ۰ی اشغال هست میان میریزن تفکیکی در کار نیست . اون خارجه که تفکیک میکنه نه ایران بابا

برای قرعه کشی ام به اسمم در بیاد ی صلوات مهمونم کنین  شماره ۴۷   
والا همین  و اینکه ما کلی زباله گرد داریم زیادم نگذشته بوده از مفقودی غزاله که بحث جسد و سطل ...

حالا تفکیک تو ایران زیاد معنی نداره

ولی من همیشه ب این فکر میکنم چرا افراد شهرداری یا زباله گرد ها اون چمدون و بر نداشتن

اخه معمولا ی چیز نو و جلب توجهی باشه حتما برش میدارن

آرزوییم این است آنقدر سیربخندی که ندانی غم چیست ❤
2336

وااای چقد وحشتناک میشه،الان غزاله زنده باشه،و آرمان بی گناه کشته شه

البته تقریبا غیر ممکنه

وقتی ک انسان‌ها فکر نمیکنن شروع میکنن به قضاوت کردن🗣 هیچوقت از روی عصبانیت،عجله و لجبازی کاری رو انجام نده دقیقا وقتی پشیمون میشی ک دیگه دیره😉        از واژه حسرت متنفرم حسرت یعنی بریدن،بریدن از خودت و از همه یعنی کم آوردن یعنی درماندگی یعنی بیچارگی یعنی بی کسی چقدر یک واژه میتونه تلخ و سنگین باشه...        من به غمگین ترین حالت ممکن شادم تو به آشوب دلم ثانیه ای فکر نکن...🥲،،،،، دقیقا وقتی میفهمی ک خیلی عاشقی ک تلاش کنی دیگه عاشق نباشی و این چقدر دردناکه(:        

یه قاضی نظر نمیده که 

تاحالا نرفتی دادگاه ببینی چه خبره؟

کم کمش ده تا قاضی نظر میده

هزلر تا جا باید تایید کنه

از کی شنیدی اینو  . عجب

کاربر قدیمی ام  کاربری شیشم   .دعام کنید منم مادر بشم ....

فقط اون دسته عزیزانی که میگن خانواده ارمان مدرک داشتن ترسیدن رو کنن ..

اخه چرا انقدر ساده لوحید!؟

مدرک؟! اگه مدرکی درکار بود و موجه بود برای دادگاه و تاثیر مثبتی رو روند پرونده داشت خانواده ارمان رو میکردن که پسرشون زنده بمونه ..

پس مدرکی درکار نیست و این حرفا فقط واسه زیرسوال بردن پرونده است ..

منتظر ..🤍🍃

شایدم نکشته چیه؟

۸سال این پرونده زیرروروشده خانواده پسره حتی برای جلب رضایتم نرفتن پیش پدرمادردختره

خیلی مغرور بودن

طرف دخترروکشته دقیق چن دقیقه قبل اومدن شهرداری انداخته تواشغالی وتمام

الانم دارن خانوادش زهرمیریزن من ک از طرزحرف زدن پدرش بدم اومد

منم همش فک میکردم ترکیس نمیدونم‌چرا

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
کی میگه زباله ها رو تفکیک میکنن . اصلا زباله رو تفکیک نمیکنن . والا پشت کوه های اینجا  هر ۰ی اش ...

من موندم سگ رد یاب نداشتن که ببرن مهل تخلیه زباله ها

اخه دو روز بعد قتل ارمان اعتراف کرده

واقعا داستان بدیه

خدا نصیب نکنه