2328
2330
عنوان

آیا مادر پدر غزاله فرار کردن ترکیه ؟

12704 بازدید | 214 پست

سلام دوستان 

درسته که مادر پدر غزاله فرار کردن ترکیه؟

اینکه رفتن ترکیه رو میدونم چون ارایشگاه اش بسته شده

ولی خب داستان واقعا مشکوکه

چرا قاضی بعد اجرای حکم باید بگه تردید دارم واسه حکمی که دادم 

سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

2051

برا چی فرار کنن  شاید رفتن یه مدت آب و هوا عوض کنن

تاپیک اهدای عضو من ❤️    کلیک کنید ❤️                               میخواستم بسازم یه زندگی بهتر 🌒 به سلیقه تو اگه باشه چــه بـهتـر :)) یه سقـف محکـم که بی تـرک باشه .. یـه دختـرک تپُـل بجای سـَگ باشه   :)) 
2336

کلا جسدی از غزاله ندیدن 

خداااااایااااااشکرررررررتتتت که دخترم خوب شد😍برا داداشم صلوات بفرستین که یه دختر خوب قسمتش بشه😍انشاالله😍داداشام خونه دارشن😍انشاالله😍عزیزام سالم باش😍انشاالله😍روزی منو داداشام و بابام زیاددد بشه و پسردار شیم😍انشاالله😍سلامتی آقام امام زمان عج😍اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم😍اللهم عجل لولیک الفرج😍تاریخ16/6/1400

اررره رفتن سه روز بعد از اعدام ارمان

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

بیخیال دیگه انقدی که شما پیگیرید چرا نمیرید خبرنگار بشید 

❌ ‹‹ از آب انتظار مزه نداریم شاید واسه همینه انقدر می‌چسبه،انتظار داشتن خیلی چیزا رو عوض می‌کنه.‌..🌚🌿 ›جدیدا ناتوانی جنسی پیدا کردم......تو هر مغازه ای میرم توان  خریدن هیچ جنسی رو ندارم🤪✋🏻 من‌بلدنیستم‌ازآدمامتنفربشم‌فقط یه‌ روز صبح‌ که‌ از خواب‌ بیدارمیشم‌اون آدم‌دیگه‌برام‌هیچ‌اهمیتی‌نداره...🤏🏼↝ به خودت کمی اهمیت بده! وگرنه لابه‌لای زندگی از بین می‌روی و هیچکس هم نمی‌فهمد...☁️✨」گاهی خدا آنقدر صدایت را دوست داردکه سکوت می‌کند تا تو بارها بگویی:« خدای من...! »🌱 دوست دارم بگم ویتامین ۳۰ تو بگو (ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😒😒
راس بود پدر آرمان می‌گفت غزاله رو تو ترکیه دیدن رو ویلچر؟

تو دبی 

قبلا هم گفتن سیستان و بلوچستان دیده شده کلا غزاله انگار هواپیما شخصی داره هر روز تو یه کشوره 😁

تاپیک اهدای عضو من ❤️    کلیک کنید ❤️                               میخواستم بسازم یه زندگی بهتر 🌒 به سلیقه تو اگه باشه چــه بـهتـر :)) یه سقـف محکـم که بی تـرک باشه .. یـه دختـرک تپُـل بجای سـَگ باشه   :)) 

اول یارو رو به کشتن داد حالا میگ تردید دارم😐💔

اگ شعور نداری لازم نیس ب من ثابت کنی بیب♥️🤌🏻       ته تهش ۴ سال دیگ به چیزی ک میخوام میرسم🥺💜💕   ‌‌‌‌‌ تیکر بارداری نیس