2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آدم و هوا نصفشو خوندم هنوز کامل نشده

مهربون میشه واسه سلامتی وظهورامام زمانت یدونه صلوات بفرستی 😍 ای که مرا خوانده ایی راه نشانم بده ❤   راستی :پرفایلم یکی از آروزهامه اگه دوست داشتی واسم دعا کن بهش برسم و کنکور سراسری فرهنگیان قبول بشم  دوست خوبم   خانم معلم آینده  👩‍🏫  قول میدم واسه دانش آموزهام ی معلم خوب و مهربون باشم❤

کی گفته من شیطونم

اگه گفتی من کیم

رمانای کیانا بهمن زاده هس فک کنم بزن نت همه رماناش خوبه

تیمارستانی ها

دختر بد پسر بدتر

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
2738
ی شخصیتش واقعا طنزه همیشه ولی داستانی ک توی داستان روایت میشه از زهرم تلخ تره.

اخر چ رمانی ؟ اسم؟

برا ارامش دلم صلوات میفرستی؟!؟! برای همتون فرکانس مثبت میفرستم♥️
کی گفته من شیطونم اگه گفتی من کیم رمانای کیانا بهمن زاده هس فک کنم بزن نت همه رماناش خوبه تیمارست ...

خوندمشون🥺

برا ارامش دلم صلوات میفرستی؟!؟! برای همتون فرکانس مثبت میفرستم♥️
ی شخصیتش واقعا طنزه همیشه ولی داستانی ک توی داستان روایت میشه از زهرم تلخ تره.

دقیقا من وقتی رماناشو میخوندم یه فصل قهقهه میزدم فصل بعدی هق هق!

ای مرغ گرفتار،بمانی و ببینی آن روز همایون که به دنیا قفسی نیست
خوندمشون🥺

کدوما اینا همشونو؟؟😐😂😂😂🤦🏻‍♀️

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
2706