2733
2734
عنوان

عصابم از دست دوست پسرم خورده

214 بازدید | 26 پست

ببخشید هی تاپیک میزنم ولی واقعا رفته رو مخم 

اومدم امتحانش کنم هی گفت من رل دارم و فلان از اونور هی میگفت تو فیکی یا از طرف کسی اومدی بعد گفت بیا ویدیو کال اگه راست میگی و فلان بعد بهش خودم پیام دادم گفت تو چرا منو امتحان میکنی مگه نشناختی بعد من به روی خودم نیاوردم گفتم تو چرا پیگیر بودی ببینی کیه گفت هی با ایدی های مختلف پیام میداد ایدی منم کسی نداره جالب بود ولا اینکه کیم کارداشیانم به من پیام بده برام مهم نیس 

حالا فک کرده خودش چه تحفه ایه که میگه کیم کارداشیانم پیام بده مهم نیس برام چجوری حالشو بگیرم بدم میاد از این حرفا خیر سرش خواست بگه من متعهدم اه اه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

وات د فااااز؟

هم امتحانش میکنی هم از اینکه متعهده میخای حالشو بگیری؟

صدات مسکنه همه دردهامه عشقم                       یکی یدونه قلبم تا ابد عاشقتم🥺😍                                زود برگرد پیشم سربازم🥺😘
چه گیری دادم

😑امتحان و این داستانا خیلی خزه خواهر من

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

وقتی کسی و که دوسش دارین امتحان میکنین دیگه باید خودتون و واسه جدایی حاضر کنین... چون عشق شیرین فرهادی دیگه وجود نداره 

ولی شاید با کسایی دیگه م حرف بزنن چت کنن ولی دوسدارن کسی تو زندگیشون باشه که دوسش دارن در کنارشم مرض بیقراری هم دارن

2706