2733
2734

من ۱۰ هفته ۴ روز باردارم 

از دیروز تو رحمم درد خفیف داشتم بعد یکبار ترشح قهوه ای دیدم تا شب 

شب شیاف گذاشتم صب رفتم دستشویی دو تا لک دیدم و چند باری تو شکمم تیر میکشید

ظهر رفتم سونو و دکتر سونوم کرد و بچه سالم بود و تکون میخورد و قلبش ضربان داشت و رشدش خوب بود

ولی دکتر گفت جفتش خیلی اومده پایین ولی مشکلی نیست و فقط بهم گفت هر شب شیاف بزار و استراحت مطلق کن تا ۱۰ روز دیگه بری ان تی

الان دوباره رفتم دستشویی لکه بینیم شدید تر شده ۵ ، ۶ قطره قهوه ای 

ولی موقع دکتر دو طبقه پله رفتم بالا پایین امروز 

چیکار کنم قطع شه لکه بینیم و شدید نشه؟ کسی تجربه ای داره ؟ اتقاق بدی میفته برا بچه ؟ کسی بوده اینجوری بچش سالم دنیا بیاد ؟

عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد...
دوست من استراحت کرد  چیز سنگین بلند نمن زیاد رو پا وانستا  رابطه نداشته باش

خوب شد ؟ لکه بینیش قطع شد ؟ 

عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بچش دنیا اومد  ا

خدا براش نگهداره 

کاش برا منم مشکل پیش نیاد

استراحت مطلق مطلق،بدون رابطه واسترس،حتی موقع سونو رفتن هم خیلی ماشین به ارامی حرکت کنه.ان شالله بخیر ...

مرسی عزیزم برام دعا کن 

اطلاع نداری چون لکه بینی دارم شیاف مقعدی بزارم یا واژینال ؟ 

2738