2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من. نه بابام مخالفت نکرد چون معتقده مهم خود دختر و پسر هستن  ولی من بعد ازدواجم به این نتیجه ...

میشه یکم بیشتز بازش کنی چون من الان ی‌مورد این شکلی پیش اومده پدرم از لحاظ شغلی و پولی بهترن ولی اینا یعنی ب خانواده شاید نخورن مثلا پدرش راننده باشه و اینکه شغل ازاد 

😐
میشه یکم بیشتز بازش کنی چون من الان ی‌مورد این شکلی پیش اومده پدرم از لحاظ شغلی و پولی بهترن ولی این ...

ببین هیچ جوره به هم نمیوندیم 

پدر و مادر من لیسانس ، پدر و مادر اون دیپلم هم نداشتن. وضع مالی ما بهتره ولی نه خیلییی زیاد . فرهنگا واقعا متفاوت . اصلا دغدغه های فکری خانواده اونا با ما جور نیس. اونا هنوز درگیر دعوای خواهرشوهر و عروس و رقابت جاریا هستن . 

خانواده ما خواهر برادر ها خیلی پشت هم هستیم یه مشکلی واسه یکیمون پیش بیاد همه بهش کمک میکنیم . اونا دقیقا برعکس مشکل میتراشن واسه همدیگه . 

دوران عقد ما تنها نگرانی برادرشوهرم و همسرش این بود که نکنه پدرشوهرم برا ما خرج کنه کاری کردن که پدر شوهرم حتی سرویس طلا که جز وظایفش بود ، به من نداد 

رفتاراشون خیلی چیپه. مثلا من داداشم چند سال پیش از طرف شرکتشون میخواست بره آلمان . پدر شوهرم خونه ما بود و شنید این موضوعو. یعنی رسما داشت دیوونه میشد که داداش من مجانی داره می‌ره سفر . همش می‌گفت یعنی شرکت همه خرجتو میده ؟ خوشبحالت و...‌‌یعنی آبروی منو برد جلو خانوادم. 

یا مثلاً شوهر خواهر من وضعش خیلی خوبه. یه موقعی می‌خواستیم خونه بخریم بابام و داداشم یه مقدار کمک کردن بهمون. شوهر خواهرم هم یه مقدار قرض داد. پدر شوهرم ریالی کمک نکرد بهمون تازه یه دعوایی هم با شوهرم کرد که چرا باجناغت اون پول رو نداده واسه خودت و قراره ازت پس بگیره . اونکه وضعش خوبه بهش پس نده 🤦🏼‍♀️

یا خواهر شوهرم می‌گفت به بابات بگو تخت و کمد نگیره پولشو ازش بگیر بده به داداشم بتونه خونه رهن کنه

خلاصه که فقط مایه اعصاب خوردی هستن

ببخشید یه خرده زیادی بازش کردم دیگه 😁

تقریبا هم سطح هستیم

ولی خانواده شوهرم خیلی درپیت و افکار پوسیده هستن

به عروس خانواده اصلا احترام نمیذارن و توشون طلاق زیاده

هر دعا یا ذکری چیزی خواستین در خدمتم😊

منم همین طور

و لی بعداز ازدواج فهمیدیم چقـــــــــدر اختلاف هست بینمون

و چه مسایلی که برای ما عیبه اونا دارن و برعکس

مسایلی که برای ما عادیه بنظر اونا عیب و ایراده

اخطار🚫درخواست دوستی کابر آقا ◀️گزارش و تعلیق کاربری!