2726
بله موثقه بیست و پنج هزارنفر قراره پذیرش کنه

اونوک میدونم من پارسالم آزمون دادم این آزمون از اردیبهشت قرارهدفترجه بیاد اینک میگی دی ماهه میگم منبع خبرت کجاس

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اونوک میدونم من پارسالم آزمون دادم این آزمون از اردیبهشت قرارهدفترجه بیاد اینک میگی دی ماهه میگم منب ...

پیج دانشگاه فرهنگیان تبریز   دیروز این خبرو استوری کردع بود

اراده کردم که تا شب یلدا که مراسمم هم هست به وزن64برسم😍😍✋از امروز به خودم قول میدم که واس رسیدن به وزن دلخواهم از هیچ ویز دست نکشم وزن فعلی:۷۰ قد:۱۶۹ وزن هدف:۶۴ که البته بازم ادامه میدم تا وزنم به۶۰برسه     ۱آذر:۶۹
2728
من دنبال مدرکم نرفتم لازمه قبل ثبت نام حتما کاراشو انجام بدم؟؟؟؟؟؟

آره حتما انجام بده

اراده کردم که تا شب یلدا که مراسمم هم هست به وزن64برسم😍😍✋از امروز به خودم قول میدم که واس رسیدن به وزن دلخواهم از هیچ ویز دست نکشم وزن فعلی:۷۰ قد:۱۶۹ وزن هدف:۶۴ که البته بازم ادامه میدم تا وزنم به۶۰برسه     ۱آذر:۶۹
من هیچی نخوندم بنظرتون قبول میشم،😂

😅خو تااونموقع بخون

😅خو تااونموقع بخون

اخه خیلی سخته هر چی میخونم چیزی متوجه نمیشم از تخصصی ها 

اخه ۴ سال تقریبا خورد ب کرونا هیچی نخوندم

ممنون میشم برا سلامتی خانوادم صلوات بفرستین انشاءالله خودتونم حاجت روا شین😍
واقعا؟

آره واسه دینی اندیشه ۱,۲سبحانی رو هم بخونید علاوه بر دبیرستان

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.