2726
عنوان

خونه‌س یا میدون نبرد؟!😐😑

159 بازدید | 15 پست

از وقتی بابام بازنشسته شده(یه ماه)خونه‌ی ما به دو جناح تقسیم شده😐یه جناح منو مامانم یه جناحم بابامو داداشم😐😐😐😐😐😐

همش دعوا همش جنگ

اونروزایی که داداشم میره مدرسه بابام بداخلاق میشه بی تابی پسرشو میکنه😑

وایی از وقتی میشینه خونه هررررررررررررر رررررووووزززززز یا با من یا با مامانم دعوا میکنه اصن از وقتی نشسته خونه روی داداشمم بهمون بازکرده

آهای دنیا! حواست باشه! تو دنیای "منی"!ماله "منی"! موظفی به سازی که میزنم برقصی!موظفی اونطور که رنگت میکنم رخ نشون بدی!تو...موظفی...اونجور که "من" میخوام باشی!!! گفتم یادآوری کنم😏😉

احیانا داداشت فتنه ب پا نمیکنه؟😂

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مردا بعد از بازنشستگی غیرقابل تحمل میشن

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2728

وای تو یه ماه چه پیشرفتی داشته😂 سی سال راحت بودینا، از بی حوصلگیه، به یه کاری مشغولش کنید

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
احیانا داداشت فتنه ب پا نمیکنه؟😂

داداشم بچه‌ی خوبی بود

از وقتی همش بابام میبرتش پیش خودش بی تربیت شده

مث لاتا حرف میزنه اصن

آهای دنیا! حواست باشه! تو دنیای "منی"!ماله "منی"! موظفی به سازی که میزنم برقصی!موظفی اونطور که رنگت میکنم رخ نشون بدی!تو...موظفی...اونجور که "من" میخوام باشی!!! گفتم یادآوری کنم😏😉
داداشم بچه‌ی خوبی بود از وقتی همش بابام میبرتش پیش خودش بی تربیت شده مث لاتا حرف میزنه اصن

چند سالشع

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
چند سالشع

۱۰

۱۰

بچس پس 

وای تو یه ماه چه پیشرفتی داشته😂 سی سال راحت بودینا، از بی حوصلگیه، به یه کاری مشغولش کنید

اره بخدا اصن یه مرد دیگه شده

والا هرچی میگیم گوش نمیده

بشدت مردسالاره

فک کن یه مردسالار بشینه خونه😥😥😥

مردا بعد از بازنشستگی غیرقابل تحمل میشن

واااقعا

بچس پس 

والا خیلی عوضی شده

قده یه مرد چهل ساله بلده کرم بریزه

عی لعنت به خونواده های پسردوست

که پسراشون یه گوهی میشن مث خودشون

اره بخدا اصن یه مرد دیگه شده والا هرچی میگیم گوش نمیده بشدت مردسالاره فک کن یه مردسالار بشینه خون ...

بیشترش بخاطر حرفای مزخرف اطرافیان هست که تا یه مرد بازنشسته میشه هی میشن براش جوک میسازن که الان در اختیار خانوم خونه ای و ....

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
بیشترش بخاطر حرفای مزخرف اطرافیان هست که تا یه مرد بازنشسته میشه هی میشن براش جوک میسازن که الان در ...

والا تو یه ماه کسی ندیدتش اصن

تاااازه

هنو بازنشسته‌ی بازنشسته هم نشده

هنو تسویه حساب اصلیش موندههههه😥😥😥😥😥😥😥😥

2706