2204
عنوان

خونه‌س یا میدون نبرد؟!😐😑

123 بازدید | 15 پست

از وقتی بابام بازنشسته شده(یه ماه)خونه‌ی ما به دو جناح تقسیم شده😐یه جناح منو مامانم یه جناحم بابامو داداشم😐😐😐😐😐😐

همش دعوا همش جنگ

اونروزایی که داداشم میره مدرسه بابام بداخلاق میشه بی تابی پسرشو میکنه😑

وایی از وقتی میشینه خونه هررررررررررررر رررررووووزززززز یا با من یا با مامانم دعوا میکنه اصن از وقتی نشسته خونه روی داداشمم بهمون بازکرده

مردا بعد از بازنشستگی غیرقابل تحمل میشن

تاپیک اهدای عضو من ❤️    کلیک کنید ❤️                               میخواستم بسازم یه زندگی بهتر 🌒 به سلیقه تو اگه باشه چــه بـهتـر :)) یه سقـف محکـم که بی تـرک باشه .. یـه دختـرک تپُـل بجای سـَگ باشه   :)) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

وای تو یه ماه چه پیشرفتی داشته😂 سی سال راحت بودینا، از بی حوصلگیه، به یه کاری مشغولش کنید

آرزو کـن. . . . گـوش های خـدا پـر از آرزوست. . . . و دسـت هایش پـر از مـعجـزه. . . . شایـد بـزرگتـرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجــزه ی خــدا» باشـد . . .🌹💞🧚
داداشم بچه‌ی خوبی بود از وقتی همش بابام میبرتش پیش خودش بی تربیت شده مث لاتا حرف میزنه اصن

چند سالشع

مـنم همـون ،بـی ادبــِ                      https://t.me/Hich_zhکمی حرفای پوسیدع                 
وای تو یه ماه چه پیشرفتی داشته😂 سی سال راحت بودینا، از بی حوصلگیه، به یه کاری مشغولش کنید

اره بخدا اصن یه مرد دیگه شده

والا هرچی میگیم گوش نمیده

بشدت مردسالاره

فک کن یه مردسالار بشینه خونه😥😥😥

2050
اره بخدا اصن یه مرد دیگه شده والا هرچی میگیم گوش نمیده بشدت مردسالاره فک کن یه مردسالار بشینه خون ...

بیشترش بخاطر حرفای مزخرف اطرافیان هست که تا یه مرد بازنشسته میشه هی میشن براش جوک میسازن که الان در اختیار خانوم خونه ای و ....

آرزو کـن. . . . گـوش های خـدا پـر از آرزوست. . . . و دسـت هایش پـر از مـعجـزه. . . . شایـد بـزرگتـرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجــزه ی خــدا» باشـد . . .🌹💞🧚
بیشترش بخاطر حرفای مزخرف اطرافیان هست که تا یه مرد بازنشسته میشه هی میشن براش جوک میسازن که الان در ...

والا تو یه ماه کسی ندیدتش اصن

تاااازه

هنو بازنشسته‌ی بازنشسته هم نشده

هنو تسویه حساب اصلیش موندههههه😥😥😥😥😥😥😥😥