2733
2734

باید ناشتا باشم برای عمل فردا 

یکی تو بیست و سه سالگی ازدواج می کنه و اولین بچش رو ده سال بعد به دنیا میاره ، اون یکی بیست و نه سالگی ازدواج می کنه و اولین بچش رو سال بعدش به دنیا میاره، یکی بیست و پنج سالگی فارغ التحصیل میشه ولی پنج سال بعدش کار می کنه یکی بیست و نه سالگی فارغ التحصیل میشه و بلافاصله کار مورد علاقشو پیدا می کنه یکی سی سالگی رئیس شرکت میشه و چهل سالگی فوت می کنه یکی توی چهل و پنج سالگی رئیس شرکت میشه و تا نود سالگی زندگی می کنه ، تو نه از بقیه جلوتری نه عقب تر ، تو توی زمان خودت زندگی می کنی پس آروم باش ، از زندگی لذت ببر خودت رو با دیگری مقایسه نکن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اها فهمیدم. ممنونم. فقط یه چیزی نگفتی که دکترش آزمایش نوشت یا همینجوری کلسیم داد به پسرت . بازم ممنو ...

ببین یه چیزبگم

من ابجیم معده درد داشت لاغرم بود ۲۲سالشه

بعد هردکتری میرفت تشخیص نمیداد یا چاق نمیشد رفت پیش این دکتر تخصصش غدد هستش دیگه ویتامین و تقویتی و پودر چاقی و اینا داد وزنش خوب شد معدش خوب شد

به من گفت پسرتو بیار پیش همین منم بردم دیدم خیلی شلوغه و از نوزاد یه روزه تو مطبشه تا نوجوان دیگه والا من اولین بارشه بردمش داروهاشم تموم نشده خودم تهرانم اون دکتر شهرستانه گفت تموم شد قد و وزن کن به من بگو دیگه الان نسخه ها الکترونیکی شدن براش دارو هم بنویسه من از همین جا براش میگیرم

مثل خاراندن یه زخم پس از خوب شدن"""یاد یک عشق عذابیست که لذت دارد👌🏻
2728
یه دنیا ممنون فردا میرم میگیرم ایشالا جواب بده 🌹🌹🌹🌹

حتما جواب میده شک نکن منم پسرمو میبردم مهد همه میگفتن جه ریزه انقد غصه میخوردم ولی الان ماشاالله خیلی جون گرفته یه هفته س

فقط باید داروها رو بخوره بدقلقی نکنه من با ترفند بهش میدم خداروشکر میخوره

یه دنیا ممنون فردا میرم میگیرم ایشالا جواب بده 🌹🌹🌹🌹

عزیزم داروهارو دادی حتما به من خبر بده ببینم میخوره یا چی

ترازو هم داشته باشی خیلی خوبه وزنش میکنی میفهمی زیادشده یا نه

2738