2410
2553

خیلی وقت پیش وقتی دانشجو بودم با یه دختری خیلی صمیمی بودم ما یاهم مقاله می نوشتیم   تا اینکه دوستم رفت و با یه دانشجو دکتر مقاله نوشت  یعنی دانشجو دکترا بهش یاد داد مقاله بنویسه  اما هزینش شد براش هشت ملیون  من رفتم به استادم گفتم استاد دوستم رفته به فلانی هشت تومن داده مقاله یادش بده بنویسه  استادمم گفت اون دانشجوی دکترا شیاد که انقدر می بره و هزینش انقدر نیست و دوستمم از چشمم افتاد اون لحظه با خودم گفتم چرا چنین چیزی گفتم چی شد که از دهنم پرید ایا یه نوع خود شیرینی بود. بعد مدتی خودمم  مثاله نوشتن بلد نبودم پول جمع کردم با همون دانشجوی دکترا کلاس برداشتم و یادم داد حرفه ای مقاله بنویسم  اما از اون روز دیگه مقاله ننوشتم چون حس مق کنم ابرویی که بردم ازش  لیاقت نوشتن هیچی ندارم حتی جرات حلالیت طلبیدنم ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کارت زشت بود

به تو چه که بگی فلانی بهش یاد داده

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
2456
عزیزم خود می دونم زشت بود سه ساله عذاب وحدان دارم

حالا دیگ بعد سه سال بیخیال بابا

ما کارای بدتری کردیم ولی خیلی استواریم پشیمونم نیستیم

گستاخ باش

اخر کلاس ازش حلالیت بخواه

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
2714

ولی به نظرم خودتوببخش و پیش خدا استغفار کن 

برای دوستتم دعا کن و اگه میشه براش جبران کن 

تمام

دیگه هم از تو فکرش در بیا

اینجور فک کن که اولش فک کردی اون داره اشتباه میکنه بعد دیدی نه اون درست عمل کرده و تو هم ازش پیروی کردی

حتی میشه همینم بهش بگی