2733
2739
عنوان

تو رو خدا یه متخصص اطفال خوب و با وجدان سمت غرب تهران معرفی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 32884 بازدید | 50 پست
ولی دکتر صالح پور یک دکتر مسن فوقالعاده با تجربست دستشم خیلی سبکه اصلا دارو یا استرس الکی نمیده میگم تو بیمارستان لاله هم هست ولی فک کنم امروز بعد از ظهر حتما مطب هستش الان اگه به مطبش زنگ بزنی رو پیغامگیره میگه چ روزایی مطبه خیلی خوبه
خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا
بچه ها راستش دکتر اقبال خواه رو یکی از
کاربرهای نی نی سایت در موردش نوشته بود بچش رو برده پیشش و اون داشته تو اینترنت فوتبال می دیده اهمیت نداده یه کم در موردش منفی شدوم شما خودتون پیشش رفتین؟
خداوندا مرا فهم ده تا متوقع نباشم دنیا و مردم آن مطابق میل من رفتار کنند. الهی آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر اقبالخواهو من ی بار رفتم به نظرم خوب بود ولی دکتر صالح پور از اول تا الان دکتر دخترمه خیلی خوبه ی بار پیشش برو حتما ایشاله که زودی خوب میشه نتیجشو بگو عزیزم
خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا
2728
تتا جون آخه این دکتر از بس این جور مریضی هارو دیده براش عادی شده همه کارش توی بیمارستان مفید و بهرامیه که هردوش فوق تخصصی کودکه. کلا زیاد توضیح نمیده و گوش میده بیشتر..ولی هر سوالی بپرسی جواب میده.چون براش عادیه خودش توضیح نمیده و زیاد نگاه نمیکنه.من با خواهرم رفتم دیدم زیاد نگاه نمیکنه ولی تشخیصش عالیه. حالا بازم خودت میدونی
2738
مرسی لاوین جون می دونی چه روزایی هست وقت دهیش چطوره و مطبش شلوغه یا خلوت؟
خداوندا مرا فهم ده تا متوقع نباشم دنیا و مردم آن مطابق میل من رفتار کنند. الهی آمین
اونجوری نیست که خیلی معطل بشی حتما ی بار ببرش میبینی چ آرامشی بهت میده و انشالله که چیزی نیست فک کنم حدود ساعت 3 زنگ بزنی جواب میده امیدوارم زود ی بیای و خبر خوب شدن نی نیتو بدی
2706