1265
1267
بچه رو بردیم بیمارستان کودکان طالقانی 100 تا دارو بهش دادن همش پر از عوارض بردیم بیمارستان عرفان باز نتیجه نگرفتیم اگر معرفی کنید ممنون میشم
خداوندا مرا فهم ده تا متوقع نباشم دنیا و مردم آن مطابق میل من رفتار کنند. الهی آمین

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

بمیرم بچه ببین ی دکتر هست تو خیابون ستار خان به اسم دکتر صالح پور صبحا اکثرا تو بیمارستان لاله است خیلی خوبه تشخیصش فوق العادست
خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا
1258
1221
عزیزم لاوین جانم راست میگه دکتر اقبالخواه تو اشرفی اصفهانی قبل از پونکم هست خیلی دکتر خوبیه تلفن اونم 44406970
خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا
تتا جون دکتر اقبال تشخیصش عالیه برای هرمشکل کودک.دوستام و خواهرم بچه هاشون مشکل خاصی ندارن از لحاظ گوارش و اینا ولی بچه هاشون هر مریضی بگیرن میبرن پیش اقبال خواه کارش درسته تا علائمشو بگی زودی تشخیص میده
من به هر کی معرفی کردم راضی بوده
1226
ولی دکتر صالح پور یک دکتر مسن فوقالعاده با تجربست دستشم خیلی سبکه اصلا دارو یا استرس الکی نمیده میگم تو بیمارستان لاله هم هست ولی فک کنم امروز بعد از ظهر حتما مطب هستش الان اگه به مطبش زنگ بزنی رو پیغامگیره میگه چ روزایی مطبه خیلی خوبه
بچه ها راستش دکتر اقبال خواه رو یکی از
کاربرهای نی نی سایت در موردش نوشته بود بچش رو برده پیشش و اون داشته تو اینترنت فوتبال می دیده اهمیت نداده یه کم در موردش منفی شدوم شما خودتون پیشش رفتین؟
خداوندا مرا فهم ده تا متوقع نباشم دنیا و مردم آن مطابق میل من رفتار کنند. الهی آمین
دکتر اقبالخواهو من ی بار رفتم به نظرم خوب بود ولی دکتر صالح پور از اول تا الان دکتر دخترمه خیلی خوبه ی بار پیشش برو حتما ایشاله که زودی خوب میشه نتیجشو بگو عزیزم
1252