2726
عنوان

اینجا کسی وارد به فال قهوه و تفاله چای هست؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 362 بازدید | 39 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اگر سفید اسب همون معنا رو میده ولی اگر سیاه معنی دیگه 

مرسی عزیزم، خیلی سخته و گاهی فقط با حس ششم و تمرکز میتونم تصاویر و استدلال کنم، امروز غروب که شد گفتم بزه چون شاخ داره ولی بعدش اسب دیدم و موندم توش😣

نیلا دختر ناز من
رسیدن به ارزو و پیشرفت ..ازدواج ..ترس از یک زن داره 

چون لبه فنجونه  و شاخ داره میشه گفت با حرفاش میتونه دیگرانو تحت تاثیر خودش قرار بدهدو محسور حرفای خودش کنه؟ در رابطه با ازدواجش؟

نیلا دختر ناز من
چون لبه فنجونه  و شاخ داره میشه گفت با حرفاش میتونه دیگرانو تحت تاثیر خودش قرار بدهدو محسور حرف ...

عزیزم هر کسی می تونه یه برداشتی داشته باشه...من فال قران میگیریم سعی کن با حسس ششمت پیش بری یعنی یه مفهومی رو که از یع تصویر میگیری دیگه دو دل نشو ..کسی که واسش گرفتی بیشتر برای ازدواج افتاده

قربان وفای سگ ♥️
عزیزم هر کسی می تونه یه برداشتی داشته باشه...من فال قران میگیریم سعی کن با حسس ششمت پیش بری یعنی یه ...

چشم قطعا حس ششم واقعا میتونه کمک کنه ،مرسی بازم از راهنماییت🙏🌻🌻🌻

نیلا دختر ناز من
قربونت

ممنون عزیزم پس هر زمانی که لطف کردی وقتت رو گذاشتی گرفتی خبرم کن😁

در مورد اینده میگه؟

باید در هر خیال..                                                   امیدی جست...                                                     هر امیدی ، خیالی بود نخست...                                                       (نیما یوشیج)

@  گلاره _ مثبت     بلده

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
2706