2204
2217

یه عروسی دعوتم فامیلامو می شناسم هر وقت میرم همچین جایی به زور دستمو می گیرن می کشن مجبورم می کنن برقصم نه رقص بلدم نه لباس خوبی دارم چون بودجه م نرسید لباس بخرم نمی‌خواستم برم ولی پدرم بزور می بره،اگه مجبورم کردن برقصم چیکار کنم چی بگم؟چه بهونه ای بیارم دست از سرم بردارن؟خیلی ناراحتم..

کرونا هم از یه طرف..هم می ترسم هم ناراحتم توروخدا چیکار کنم من؟

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2226

اول بجنگ بعد با قر برو وسط

یکبار برای همیشه دوس پسر نامزد نیس،عقد نامزد نیس،شوهر عقدی نامزد نیست دوران عقد میگن به بعد از عقد نه نامزدی 🥴نامزد یعنی خانواده دور هم جمع شدن با مهمونی یا بی مهمونی،رسما اعلام شده این دو نفر نامزد هستن،حالا بعضیا مهمه صیغه میخونن بعضیا نه
2050

یکی بزن تو گوشش بگو ولم کن دیگه😤😂

خدایا ممنونم که منو به ارزوم رسوندی🙏❤من۱۴۰۱/۸/۳ به ارزوم میرسم🔥😍میشه برای رسیدن به حاجتمو خوشبختیم برام ی صلوات بفرستین🙏❤💙💚

ببخشید ولی خندم گرفت 😂😂😂

چه سریش هستن

دستشو گاز بگیر بگو ولم کن دیگه بابا 😐😐😐

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی.......                                                                    اگه توی یه کشوری درامدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست....              به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون.....                                   ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن......                                                                                               ⁦      🌨️⁩اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩

بگو ممنون میشم اصرار نکنید من بخوام خودم میرقصم نیاز به تعارف نیست . یکم پام درد میکنه بهتره بشینم 

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  
2051