2726

البته بگم اجباری یا التماسی نیست اگه دوس داشتید بفرستید🌺🌺🌺

میشه یه صلوات روح پدرمو مهمون کنی بچه ها اگه تاپیک ختم قرآن برای اموات دیدین حتما منو تگ کنین ممنون میشم🙏

خدا رحمتشون کنه 

حتما براشون رد مظالم بدید خیلی برای اموات راهگشاست. 😊

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام التماس دعا از دست رئیس نامرد ظالم خستممممم

ممنون چشم حتما دعا میکنم❤

میشه یه صلوات روح پدرمو مهمون کنی بچه ها اگه تاپیک ختم قرآن برای اموات دیدین حتما منو تگ کنین ممنون میشم🙏
فرستادم   روحش شاد شما هم واسم دعا کن مشکلم حل بشه    

ممنون چشم حتما❤الهی خیر ببینی

روحشون شاد دایی من پارسال بخاطر کرونا فوت شد بچه هاش خیلی داغون شدن دنیا همینه هرکی یه جور ناراحتی د ...

ممنونم خدا بهشون صبر بده برا دایی مهربونتونم فاتحه میخونم

چصمت بی بلا عزیزم خیلی ممنون راستی ببخشید اصلا یادم رفت بگم روح پدرتون شاد از بس از دست این آقا چن ...

ممنونم مهربون خانوم🌹