2410
2553
عنوان

کسی کار خونگی با تسویه روزانه میخواد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 903 بازدید | 43 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من اصلا نمی‌دونم چکرچیه

خب عزیزم سوال میکردی بهت میگفتم چکر یه رباته که اسکرین شماره هارو بهش میدی سالماشو بهت میگه

دوستان کاردرمنزل که گفته بودم مال چندسال پیش هست و دیگه تموم شده لطفا انقدر سوال نکنید ممنون🙃
توی کانالو دیدم چیزی راجع به چکرنیست

بوده حتما پاک شده ولی پیوی به همه ی بچه ها گفتیم تا جایی که شده الانم همه روزی بالای ۱۰۰تومن درامد دارن

دوستان کاردرمنزل که گفته بودم مال چندسال پیش هست و دیگه تموم شده لطفا انقدر سوال نکنید ممنون🙃
بوده حتما پاک شده ولی پیوی به همه ی بچه ها گفتیم تا جایی که شده الانم همه روزی بالای ۱۰۰تومن درامد د ...

من اونقدرازپسرخالتون سوال پرسیدم خجالت میکشم الآنم بلد نیستم چطورباچکرکارکنم

من اونقدرازپسرخالتون سوال پرسیدم خجالت میکشم الآنم بلد نیستم چطورباچکرکارکنم

آیدی خودمو میگرفتی

ببین دیشب آیدی چکر گذاشت دوباره

وقتی توی تکست کد میزنی یه لیست شماره برات میاد اونو اسکرین میگیری میفرستی توی چکر بعد شماره سالمو بهت میگه سوالی داشتی باز از خودم بپرس اگر میخوای کارکنی

2714
حقوقش چنده

هر اکانت الان ۱۸۰۰ ۱۹۰۰ هست گاهی تا ۲۸۰۰ یا ۳تومن هم میرسه ساعتی ۱۰تا میتونی بزنی اگر دستت تند بشه

2706