2733
2734

سلام دوستان الان لینک تاپیکی که کارو توش توضیح دادم میفرستم

کار راحتیه

تسویه اش هم روزانست یعنی هرشب حقوق اون روزتونو دریافت میکنید

نیازی به پرداخت هیچ پولی هم نیست

کارش ساخت اکانت تلگرام با شماره مجازیه

بچه های نی نی سایت الان مشغولن و خیلی راضین

پست بعد لینک تاپیکی که توش کارو کامل توضیح دادم میذارم

اگر کار کردید و مشکلتون حل شد برای خونه دار شدنم دعا کنید ممنون🙏🏻

دوستان کاردرمنزل که گفته بودم مال چندسال پیش هست و دیگه تموم شده لطفا انقدر سوال نکنید ممنون🙃

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7229039/کسایی-که-کار-در-منزل-با-درآمد-خوب-میخوان-بدووویددد

دوستان کاردرمنزل که گفته بودم مال چندسال پیش هست و دیگه تموم شده لطفا انقدر سوال نکنید ممنون🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب باید به کی پیام بدیم؟ ایدیش چیه

وارد کانال بشید آموزش ببینید 

آیدی ادمین هم توی بیو کانال هست

اسی راه دیگه ای داره که من بلد نیستم چون من صبح تا شب تلاش میکردم فوقش دوتا اکانت درست میکردم وتند ت ...

مشکلت چی بود ساعتی ۱۰تا اکانتم میشه ساخت شایدم بیشتر

2738
خب اینطوریه که هیچی

عزیزم ایشون یجای کارشون ایراد داشته وگرنه بچه های نی نی سایت الان خیلی راضین

مشکلت چی بود ساعتی ۱۰تا اکانتم میشه ساخت شایدم بیشتر

باورکن هیچی هرشماره ای میزدم یا errorمیداد یا قبلا یکی برداشته بود ورمز داشت نتونستم توی پنج روز ده تا درست کنم تابفروشم پنج تادرست کرده بودم پاک شد صبح تاشبم تلاش میکردم شد توی یه روز من صدتاشماره هم امتحان کردم

باورکن هیچی هرشماره ای میزدم یا errorمیداد یا قبلا یکی برداشته بود ورمز داشت نتونستم توی پنج روز ده ...

اوهوم با برنامه ی تکست نو و تو اند لاین میزدیم ما 

ارور زیاد میداددد زیادددد

باورکن هیچی هرشماره ای میزدم یا errorمیداد یا قبلا یکی برداشته بود ورمز داشت نتونستم توی پنج روز ده ...

عزیزم وقتی میگم یجای کار ایراد داشته واسه همینه دیگه

شما چرا اسکرین شماره هارو نمیدادی چکر که شماره سالمارو بهت بده؟؟؟؟😑

اوهوم با برنامه ی تکست نو و تو اند لاین میزدیم ما  ارور زیاد میداددد زیادددد

الان راه حل ارور ها پیدا شده و هیچ اروری نیست دیگه

2706