2733
2734

میترسم اخرش خدا قهرش بیاد منو از بچه محروم کنه...الان عقدم اما خیلی ارزوها و هدف ها دارم که با بچه داری بهش نمیرسم...تهش مگه بچه میخواد برای ادم چکار کنه...اصلا توقع داشتن از بچه اشتباهه...نمیتونم از خودم و خواسته هام بگذرم برای بچه داری....از طرفیم سن همسرم کم نیست و نباید زیاد منتظرش بذارم و نهایت تا دو سه سال بعد عروسی باید یه فکری بکنیم..بنظر شما کار درست چیه؟

آره واقعاً من بعنوان مادر دوتا بچه میگم بچه جلوی پیشرفت کاری و تحصیلی رو میگیره پس بهتره قبل از بچه‌دار شدن این کارها رو انجام بدیم

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی‌ها ازدواج میکنن اما بچه دار نمیشن. این که نمیخوای بچه دار بشی رو باید با همسرت مطرح کنی.

اگر کسی بهم بی احترامی کنه، با بی احترامی جوابشو نمیدم چون من آدم محترمی‌ام. اگه کسی دلمو شکوند، میسپرمش به خدای عادل و مهربونم که حقشو بذاره کف دستش.اما اگه کاربر غیر خانم هستی و اومدی تو سایت زنان و زایمان وسط تاپیکای زنونه، خودتو شیرین کنی و دل چند تا خانم ساده‌لوح رو ببری، انتظار نداشته باش باهات برخورد خوبی داشته باشم

هرکس با توجه به زندگی خودش تصمیم میگیره دیگه

مثلا من امروز با همکارام رفتم خارج شهر ما که مجرد بودیم یا اقایون متاهل؛ خیلی راحت گشت و گذار میکردیم و ....ولی دو تا مادر که باهامون بودن از اول تا اخر درگیر بچشون بودن. ۹۹ درصد سختی بچه داری به عهده زن هست

درواقع درست فکر میکنی ولی بچه دار شدن قضیه دو طرفه هست و باید با شوهرت از اول مشورت کنی

چی بگم که سکوت بهتره...
2738

منم مثل تو بودم دو روز پریودم عقب میفتاد گریه میکردم میزدم تو سرم که ای وای حامله شدم 😐

۵ سال بعد عروسیم اقدام کردم واسه بچه یعنی جوری شده بود که بی قرار بودم واسه بچه دار شدن ی ۶ ۷ ماه اقدام بودم افسرده شده بودم روحیه مو باخته بودم

میدونی به نظرم ی حسه مادر بودن و مادرشدن ی زمانی خودش میاد سراغت و حس میکنی الان وقتشه 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
به نظرم ای کاش از قبل عقد این محاسبات رو می کردی

ازدواجم جزوی از زندگیه که باید به وقتش اتفاق بیفته...من اصلا خودم تمایل نداشتم انقدری صبر کنم تا به همه اهدافم برسم بعد معلوم نیست تو چند سالگی به فکر ازدواج بیفتم و اون موقع چه موقعیت هایی برام پیش میاد.الانم خداروشکر از ازدواج کردنم راضیم فقط ترسم از بچه داریه

انشالله. الان صاحب بچه شدید؟

بله گلم 

الان ۱۶ ماهشه منتظرم سه سالش بشه برم واسه دومی😐😂😂

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
ازدواجم جزوی از زندگیه که باید به وقتش اتفاق بیفته...من اصلا خودم تمایل نداشتم انقدری صبر کنم تا به ...

نه منظورم اینه این صحبت ها رو قبل ازدواج باید با همسر آینده داشته باشید، اگر به توافق رسیدی ازدواج کنید

شما می فرمایید همسرتون سنش داره بالا میره و (احتمالا) بچه میخواد. پس باید این نگرانی ها رو قبل ازدواج باهاش مطرح کنید تا ببینید نظرش چیه

نه این که تازه بعد ازدواج بگین من نظرم رو بچه داشتن نیست. 

الان اولویتتون مشورت با همسر باشه. 

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

خیلیا بچه هم دارن ولی خیلی پیشرفت کردن و مدارک تحصیلی بالایی گرفتن و شاغلن.

بنظرم پیشرفت ربطی به بچه نداره

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!
2706