2726
عنوان

فقط میخوام پشیمون شه😔

243 بازدید | 22 پست

من و دوست پسرم با هم کات کردیم هم کلاسی هم هستیم من خیلی واسش خوب بودم همه جوره ولی اون گفت خانوادم فهمیدن و میگن باید کات کنی😔

بنظرتون چطوری پشیمونش کنم برگرده ؟؟

خواهشا هر راهی ک فکر میکنین جواب میده رو بگین😔😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگع،واقعا تو رو بخواهد احدی نمیتونه جلوشو بگیره ...

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○
خواهشن بزار بره کسی که با حرف خانواده اش بخواد بهت پشت کنه روزی ۱۰۰۰بار شکر کن که رفته گورشو کم کرده

خیلی خانواده دوسته و حرف پدر مادرش رو قبول داره 

میدونی من احساس کردم خانوادش منو از چشمش انداختن 😔

چون منو خیلی دوست داشت ولی یهو خیلی تغییر کرد و سرد شد😔

چه بچه ..که خانوادش بگن کات کن می‌کنه ..من باشم کنارش میزارم

قله سابقم 🥰.....فکر می‌کنی که ضعیفی؟                             تو باسخت ترین لحظات زندگیت بدون اینکه حتی به پدرومادرت بگی روبه رو شدی !!

عزیزم بزار برهههههه اصلا انگار وجود نداشته یکم واسه خودت احترام بزار میگی هم کلاسی هستی وقتی دیدیش اصلا نگاش نکن انگار از اول همچین کسی نمیشناختی و نبوده ببخشیدا ولی بنظرم مشخصه داره دروغ میگه وقتی انقد واضح داره دروغ میگه بخدا ارزش نداره حتی بهش فکرکنی

بهش محل نذارفقط برمیگرده...بعدشم وقتی خانواده اش راضی نیستن برای چیته دیگه

اخه خانوادش اصن منو ندیدن همینجوری لج کردن و منو از چشمش انداختن 😔😔

چون خیلی منو دوست داشت ولی یهو سرد شد😔

خیلی خانواده دوسته و حرف پدر مادرش رو قبول داره  میدونی من احساس کردم خانوادش منو از چشمش اندا ...

احساست درست نیست کسی که یک نفر رو بخواد تا اخر پاش می ایسته شاید الان نارحتی داری ضجر میکشی دوست ش داری مطمین باش چند سال دیگه به حال الانت می خندی ..... 

قربان وفای سگ ♥️

عزیزم اگه واقعا دوست داشت عاشقت بود تو رو برای ازدواج و اینا میخاست جلوی روی خانوادش میتونست وایسته و تا صدسال دیگ اینارو نمیکرد

تو ام اصلا مهم ندون چون اینجوری اگ عاشق باشی میدونی هوس بوده براش 

2706