2726

بچه ها من و دوس پسرم بیرون بودیم این کارش جوریه ک خیلی گوشیش زنگ میخوره مربوط به کامپیوتر و اینا صب بود رفته بودیم صبونه بخوریم هی زنگش میزدن و اینم لپ تاپشو محبور بود باز کنه یکی از همین زنگا رفت یه جایی ج داد منم مشکوک نشدم بعد باهاش سر یه چیزی قهر کردم عمدا گفتم اونروز بهت یه دختره زنگ زد اونم گفت بخدا دخترداییم بود قبلا ۱۳سال پیش سال اول دانشگاه میخواستمش اونموقع هیچی نداشتم گفت نه الان ک به مال و منال رسیدم برگشته منم نمیخوامش و اینا بعد کفتم پ چرا میزنگ بهت گفت به خاطر داداشم چون داداشم قراره با خواهرش ازدواج کنه کلی به جون مادرش قسم خورد بنظرتون راست میگ؟ حتی گفت شمارشم مبدمت بنظرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بگو اگر راست میگی یک بار جلوی من باهاش صحبت کن و بهش هم بگو با دوست دخترت بیرونی، ببین چی میگه

امضا بلد نیستم، انگشت میزنم.  https://www.ninisite.com/discussion/topic/7836215/%d8%ac%d9%88%da%a9-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%ac%d8%a7%d8%b2

خوبه ک صادقه.باور کن

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.