2726
عنوان

دوست پسرمو امتحان کردم میشه بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 1551 بازدید | 136 پست

عزیزم یا امتحان نکن یا امتحان کردی خودتو گول نزن طرف شک داشته تو باشی خواسته ببینه  اگه تو نیستی  با طرف دوست  بشه وگرنه در درجه اول ادم یه مزاحم و یا بلا ک میکنه یا جواب نمیده نه که بگه بیا ویدیو کال

تو کتاب کیمیاگر بطورِ یقین نوشته:«آنچه قسمتِ  توست، از کنارت نخواهد گذشت. »واسه چیزی که از دست رفته غصه نخورید، یا برمیگرده یا اگه نمیرفت فقط باعث آسیب رسیدن بهتون میشد...! 🌱�         میشه واسه مشکلم یه صلوات بفرستید🥺🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توقع داشتی چیکار کنه دقیقا؟

بلاک و تمام کاری که من می کنم :) 

یه بارم یکی اومد خواست باهام باشه من پیامشو برا رلم فرستادم گفتم این تویی داری سربه سرم می ذاری؟خخخخ

من اگر چیزی باشه این دوتا کار رو انجام میدم نه اینکه ویدیو کال بگیرم! 

2728
اصلا چرا باید صحبت کرد؟به نظر من کسی که تو رابطه س وقتی یه غریبه بهش پیام داد و پرسید شما و وقتی فهم ...

خب منم همینو میگم هی میگفت تو فیکی از طرف کسی اومدی حس میکنم میخواسته مطمئن شه واقعیم ک رل بینه درسته؟؟؟

اخه الان فازش چیه چرا گفته بیا ویدیو کال

خوب نمیدونم گلم ولی یجوری میخواسته مطمئن شه از سمت تو نیس

متاهل و متعهد به یه شوهر هیز بی احساس😒💔/پروردگارا شرح صدرم عطا فرما و کار برایم اسان کن که همانا بس تویی بصیر به احوال ما...🤍🦋/یه صلوات واسه رسیدن به حاجاتم مهمونم کن مهربونم اجرت با ضامن اهو...❤/من پری کوچک غمگینی را میشناسم که در اقیانوسی مسکن دارد و دلش را در یک نی لبک چوبی می نوازد ارام ارام.... پری کوچک غمگینی که شب از یک بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد امد🌻🌈به ارزوهام قول رسیدن دادم(توکلت علی الله)🦄💜/ بی ادبی و بی احترامی و بی جواب میذارم اصالت و تربیت ادما خیلی باهم متفاوته...!😌❤/صد هزارمین کاربری/  امام زمانم قلب من به شفافی نگاه شما نیست اما عجیب به دوس داشتن شما مبتلاس ای کاش زودتر بیاید حضرت اقا دنیای کوچیک ما بدون شما دقیقا مث یه قفس تاریکه به هر گوشه اش که نگاه می کنیم دلمون میگیره....🌙💚
عزیزم یا امتحان نکن یا امتحان کردی خودتو گول نزن طرف شک داشته تو باشی خواسته ببینه  اگه تو نیست ...

خب الان من چجوری یدستی بزنم بهش قبل اینکه اون یدستی بزنه؟

2706