2726
عنوان

نی نی یار لطفا بترکون

109 بازدید | 21 پست

نی نن سایت خیلی جنبه منفی داره دیگه نمیخوام بیام 

وقتایی ک نمیام خیلی بهتر زندگی میکنم مخصوصا اونایی ک حس افسردگی دارین یا فکر منفی میکنید 

به شماها هم توصیه میکنم نیاین اگه مایلید

لطفا نی نی یارو تگ کنید 

نه تو برو ماهستیم 

🤚🤚

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خدانگهدار  

@نی_نی_یار_3    

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

من باردارم وگرنه نمیومدم اینجا اکثرا خیلییی بی ادبن و تو اگر.توی خانوادت فحش عادی نباشه اذیت میشی

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
پشت سرم غیبت نکنید😂

من حالاحالاهاپلاسم 😂😂😂

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
پشت سرم غیبت نکنید😂

خیالت جمع قول میدم یواش غیبت کنم😂

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
@نی_نی_یار_حذف_تاپیک2    

ب ایشون ک تعلیق اصلاربطی نداره😐😂😂😂

اونیو ک ربط داره پیدا نمیکنم

نی نی یار3هستن ک تگشون کردم 

@نی_نی_یار_5    

ایشونم عصرمیاد

2706