2703
2553

سلام ۴۰ هفته شدم دردای ضعیفتر میاد و قطع میشه ولی از درد زایمان خبری نیس بنظرتون خودم برم بیمارستان بستری بشم؟

دو هفته پیش ک معاینه شدم دکتر گفت دو سانت باز شده

دوستای گلم، میشه برای آرامش روح مامان مهربونم یه صلوات بفرستید؟ممنون

منن ۴۱ هفته تمام زایمان کردم😅دکترا میگن تا چهل و دو هفته هم میشه صبر کرد نشد بعد سزارین

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

آره حتما برو 

وقتی ۴۰ هفته میشی قلب بچه رو چک میکنند مشکل نبود ادامه میدن وگرنه اتمام بارداری

لطفا الان برو بیمارستان 

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
2714

درضمن وقتی باز شده دو سانت یعنی نزدیکه دیگه.خود دکتر هم اگه بگه بری بیمارستان خود ماما یه دستکاری کنه تحریک میشه بازتر میشه .فردا پس فرداش دردات شزوع میشه

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
آره حتما برو  وقتی ۴۰ هفته میشی قلب بچه رو چک میکنند مشکل نبود ادامه میدن وگرنه اتمام بارداری ...

پس بعد از ظهر میرم مطب دکتر

خب درد زایمان ندارم

به درد چیکار داری 

هفته ات کامل شده 

بچه جاش تنگ میشه خدای نکرده بندناف میفته دور گردنش

هزار یک مشکل هست

ابجیم اولی طبیعی دومی درد نداشت تا ۴۰ موند  بچه حرکاتش کم شده بود رفت دیدن جاش تنگه درحال...

درضمن وقتی باز شده دو سانت یعنی نزدیکه دیگه.خود دکتر هم اگه بگه بری بیمارستان خود ماما یه دستکاری کن ...

دو هفته پیش ۲ سانت باز شده بود دکتر گفت برو بستری شو من نرفتم، گفتم سنش کامل بشه بعد، ولی هنوز از درد خبری نیس

دو هفته پیش

چقدر ریلکسی برو معاینه و قلب جنین چک کن 

شاید دردت نگیره 

من خودم هر دوتا زایمانم اصلااا دردم نگرفت با امپول بود

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
2706