2737
2734

سلام بچه ها می‌خوام یک کتاب با موضوع سفر بنویسم هر کس فقط یک اسم اگه بنظرش میرسه چه مرتبط با اسم سفر با چه بی ربط لطفا بگه..مرسی از همگی

راه زندگی

شعور و شخصیت                                                                     مهم ترین آپشن برای یک انسانه                                               زیبایی رو اسب هم داره ، قد بلند زرافه هم داره ، هیکل فیت رو کانگرو هم داره                                                                         شخصیت داشته باشین ، بقیش درست شدنیه ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزدلم

خواهش میکنم 🙂

شعور و شخصیت                                                                     مهم ترین آپشن برای یک انسانه                                               زیبایی رو اسب هم داره ، قد بلند زرافه هم داره ، هیکل فیت رو کانگرو هم داره                                                                         شخصیت داشته باشین ، بقیش درست شدنیه ..
2728
2738

سلام

راه ابریشم فکر میکنم جالب باشه یا مثلا جاده ابریشم  

🌻🐾real eyes realize real lies🐾🌻                                                                                          من رویایی دارم رویای رنگارنگ رویای دنیایی سبز  و بدون جنگ ...
دعوت جاده ها

مرسی بچه ها ببخشید تعداد نظرات زیاد شد از همه بسیار ممنونم اگه از کسی تشکر نکردم عذر میخوام😍😍😍می‌خوام فقط ذهنم باز بشه. حالا چندتا شکلک میفرستم از روی اینها کسی چیزی به ذهنش میرسه🌎✈️🌊👤👅👀💀✋✍️🤳🙆🙅🤸⛹️🚴👩‍🔧🧑👴🌹🌸🌲🏞️🌬️🌁🌋🌇⛱️⛅☀️🌩️🌧️☁️🌖🌗🌙🙈🐺🦁🐯🦓🐸🦕🦎🐀🐇🦙🐒🦜🦢🐙🦞🍎🍊🍌🥬🌽🥙🍝🥫🍨🍮🧁🥂🚥⚓🛵🧭🏎️🚒🚗✈️🛸🚠⛩️🗿🏪🏫🏘️

2706