2737
2734

صبر کن انجام بدم بیام

اگه بتونه نخبه بودنِ منو بفهمه یعنی تست خوبیه😎😎😎

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برا منم زد صد و پنج ولی درست غلط بودنش اطلاعی ندارم هر چند ظاهرا درست به نطر میاد

من به توان تو رسیده‌ام💑    اي <برتر از خيال و قياس و گمان و وهم  /  وز هر چه گفته اند و شنيديم و خوانده ايم>شکرت ،که مزید نعمت است
2728
منم تعریفش رو شنیدم  الان زدم واسه دخترم 6سالشه

منم بزرگسالشو رفتم واقعا یه حالتی داشت انگار برای بچه‌ها باشه از این لگوها که باید شبیه قالبشون باشن هر کدومو بزاری سر جاش

من به توان تو رسیده‌ام💑    اي <برتر از خيال و قياس و گمان و وهم  /  وز هر چه گفته اند و شنيديم و خوانده ايم>شکرت ،که مزید نعمت است