2737
2734
عنوان

به نظرتون آشتی کنم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 577 بازدید | 46 پست
اگر میدونی ارامش زندگیت بهم میخوره نری خیلی بهتره یا اگه میتونی به رو بده به همسرت با هم برن البته ...

والا موندم چه کنم.. چند روزه شوهرم خیلی بهونه میگیره میگه اگه بمیرن من عذاب وجدان میگیرم من نمیدونم چرا پای منو میکشه وسط خودش تنها نمیره

بچم کوچیکه بدون من هیچ جا نمیره دو سال و نیمشه... راه هم خیلی دوره .. 

خب اینجوری ببین اگر برای شوهرت چندان مهم نیست شما و بچه ها بمونید ، ولی اگر بهش بر می خوره و قضیه پیچیده میشه بی خودوبی جهت، پاشو برو اونجا خودتو سرگرم بچه هات نشون بده اگرم می شد زیاد تو جمع نمون زیادم دهن به دهن نذار خانواده مادری من وقتی کنایه و نیش می زدن با سکوت و بی محلی مادرم بیشتر عصبانی می شدن و بهشون بر می خورد. فقط به فکر آرامش خودت باش.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نرفتی نرفتی 

یهو بری یه هفته بمونی

تسمه تایم پاره می کنی

نهایت به یک  الی دو روز روز رضایت بده

برای شروع همینقدر بسه

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2728
والا موندم چه کنم.. چند روزه شوهرم خیلی بهونه میگیره میگه اگه بمیرن من عذاب وجدان میگیرم من نمیدونم ...

اسی جان به نظرم یه هفته زیاده اگه میشه 3 یا 4 روز برو سر سنگین باش اونجا 

بعد قبل از رفتنت هم با شوهرت اتمام حجت کن اگه رفتین کوچکترین بی احترامی بهت شد دیگه پاتو اونجا نمیذاری

2738

ببین وقتی شوهرت حمایتت میکنه و تو این مدت تحت فشار نذاشته ک رفت و امد کنید،بخاطر اونم ک شده برو 

نهایتش عوض نشدن دعوا راه میندازن که شوهرت خودش قضیه رو میبینه و دیگه درخواست نمیکنه همراهیش کنی

خب که چی؟اینجا مهم نیست مردا چی می خوان مهم اینه چی به صلاحه

خب قهر با خانواده شوهر اصلا به صلاح نیست

هیچ مردی بدون خانوادش نمیتونه زندگی کنه، همونطور که خانما نمیتونن

هرقدر که خانواده خودمپنو میخوایم باید خانواده همسرم بخوایم

با خودخواهی فقط زندگیمونو بهم میریزیم

وقتی طاقت حرف شنیدن از خانواده شوهر ندارین ازدواج نکنید، مردا با قطع رابطه افسرده میشن و ایم تو زندگیشون تاثیر میزاره

تا روز محشر ، ولایت حیدر ، غیر قابل کتمانه          درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم با عرض شرمندگی  
اسی جان به نظرم یه هفته زیاده اگه میشه 3 یا 4 روز برو سر سنگین باش اونجا  بعد قبل از رفتنت هم ...

موافقم ، الان خانواده اصلی شما دوتا هستین و مشترکا باید تصمیم بگیرین و به نفع هم کار کنین ، نذار شوهرت خود رای و خودخواه شه.

اسی جان به نظرم یه هفته زیاده اگه میشه 3 یا 4 روز برو سر سنگین باش اونجا  بعد قبل از رفتنت هم ...

بیچاره خودش همش میگه.. اگه یه کلمه حرف زدن یه ثانیه هم وای نمیسم... تازه دیروزم میگفت من قول میدم از کنارت تکون نخورم که کسی نتونه بهت چیزی بگه  

خب قهر با خانواده شوهر اصلا به صلاح نیست هیچ مردی بدون خانوادش نمیتونه زندگی کنه، همونطور که خانما ...

نه موافقم نیستم. 

پدر من به خانوادش سر می زنه و ما مشکلی نداریم ولی ما بچه ها و مادرمون هیچگونه ارتباطی باهاشون نداریم چون فامیل خوبی نیستن.

این خود خواهی نیست جان دلم این ارزش گذاشتن برای وجود و اعصاب و آرامشمونه.

2706