2726
عنوان

به نظرتون آشتی کنم؟؟

577 بازدید | 46 پست

چند سالی هست با خانواده شوهرم قهر و کلا قطه رابطم شوهرم باهاشون در تماسه اما چون راهشون دوره نمیره خونشون تا حالا بچمم ندیدن فقط لایو بعضی وقتا.. 

نمیخوام تعریف کنم چون طولانی میشه اما واقعا خیلی خیلی خیلی اذیتم کردن تتو این مدتم اصلا به روی خودشون نمیارن گه من چیکار میکنم چه جوری زندگی میکنم انگار نه انگار عروسی دارن. حالا شوهرم میگه خیلی بی تابی میکنن واسه بچه به خاطر من یه هفته بیا بریم خونشون... نمیدونم چیکار کنم واقعا حالم از ریختشون بهم میخوره موندم به خاطر شوهرم قبول کنم برم یا نه...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره قبول کن 

راهت دوره همیشگی که نیست 

اونجوری هی شوهرت تو فشار میزارن هم زندگیت بهم میریزه هم شاید شوهرت بچه رو برداره دوتایی برن

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
2728

اره برو

هرچی باشه خاپواده شوهرتن

مرد هیچ وقت نمیتونه از خانوادش دل بکنه

تا روز محشر ، ولایت حیدر ، غیر قابل کتمانه          درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم با عرض شرمندگی  
مطمئنا وقتی بری گله و شکایتشون رو میکنن رو خودت کار کن که اعصاب خودتو و شوهرتو بهم نریزی 

دقیق از همین میترسم که دعوا شه یه بار راضی شدم برم خواهرشوهرم نتونست جلو دهنشو بگیره دعوا راه انداخت... حالا دور بودیم پشت تلفن درگیر شدیم اگه نزدیک باشیم مطمئنم امکان نداره نزنم زیر گوشش اگه بخواد زر بزنه

فقط میتونم بگم چ شوهری ک این همه تحمل کرده و گیر نداده ک بریم و بیاییم

چون حق با منه میخواد دفاع کنه اما نمیتونه انقدر وقیحن که راهی جا نذاشتن حتی کسی هم حاضر نیست واسطه بشه/ چون میدونن حق دارم

راستش رو بگم مادر من اینجور مواقع نمیره ، ماهم نمیریم. برامونم مهم نیس که کسی از فک و فامیل ناراحت میشه یانه.

ولی اینجا مسئله شوهر شماهم هست اگر با نرفتنتون دردسر درست میشه بینتون ، پاشو برو ولی سر سنگین باش مادر من دوران اول ازدواجشون اینجوری بود خیلی سر سنگین اهل تعارف های بیجا و دو رو بازی کردنم نبود. یعنی قشنگ بقیه از رفتارش می فهمیدن براشون پشیزی ارزش قائل نیست چون محلشون نمی داد و قیافه جدی می گرفت.

اگرم شوهرت آنچنان براش مهم نیست که مثلا ناراحت شه که تو با خانواده ی من بدی  نرو ، البته بچه ها با پدرشون تنها می تونن برن مشکلی نیس مثلا باباشونه بچه هاشو می بره سرگرم شن ولی اگر می بینی خودت باشی برا بچه ها بهتره تو هم برو.

الان سه تا پیشنهاد دادم که بستگی به شرایطی که خودت داری می بینی باید انتخاب کنی جانم ما بیشتر از این کمکی نمی تونیم کنیم چون جای تو نیستیم.

دقیق از همین میترسم که دعوا شه یه بار راضی شدم برم خواهرشوهرم نتونست جلو دهنشو بگیره دعوا راه انداخت ...

اگر میدونی ارامش زندگیت بهم میخوره نری خیلی بهتره
یا اگه میتونی به رو بده به همسرت با هم برن
البته این راه یه مشکلم داره که همسرت تحت تاثیره خانوادش قرار بگیره 😊 و اینم یه مشکله 

2706