2737
2739

شب یلدا تولد پسرم تولد یک سالگی

حالا من از 7ماهگی موهاشو کوتاه نکردم خیلی بلند شده

گذاشتم برا تولدش ببرمش ارایشگاه

بابام خودش همیشه موهای خودشو کوتاه میکنه 

از چند روز پیش هی گیر داد میخوام خودم کوتاه کنم 

منم گفتم شاید بلد نباشی بچه ست نمی ایسته 

آقا گیر کرد من بلدم 

امروز اومد کو تاش کرد خیلی زشت شد😭😭😭

20روز تولدشه چکار کنم 

افتصاخ شده 

صبح کنید الان عکسشو میزارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بذار

به طور اتفاقی با اینجا آشنا شدم و اوایل سال 97خواننده بودم.تیر 97عضو شدم و لغو زدم و همچنان خواننده بودم.دی 97عضو بودم تا شهرویور 99که نمیدونم چرا ترکیدم و الان در خدمتتونم.خانم آقامون هستم.اگر تاپیک زدم دلداریم بدین و هی مخالفت نکنین آفرین.و در آخر عاشق دخترمم و ی دنیا امیدواری و حال خوب.
2738

گذاشتی لایکم کن

ANTP_A         زمانی میتونی موفق باشی که جای قلبت با عقل تصمیم بگیری... منطق برات تو اولويت باشه... احساسات هیچ جایی تو تصمیم هایی که میگیری نداشته باشن...شاید مردم بهت بگن قلب نداری... شاید بگن تو چقدر مغروری... ولی بدون اونقدری موفق هستی که حرفاشون ذره ای تاثیر نمیذاره روت....من اینطور تونستم موفق باشم... (حرفام شعار نیست و تماما حقيقت زندگی منه)#تجربه_شخصی.. 

میفهممت🤦‍♀️😂

خواهرم پسرش رو گذاشت خونه ی مامانم رفت خرید برگشت بابام با همکاری شوهرش موهای بچه رو ماشین کرده بود😅

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
2706