2733
2734

یه خواهرم قبلا جدا شده.

یه خواهر دیگمم میخواست جدا شه ما کلی حرف زدیم باهاش گفتیم شهر کوچیکه ابرومون میره.کلی دعوا و فحش داد و قطع رابطه کرد.خودش رفت خونه گرفت مستقل جدا شد.

منم جلو مادرشوهرم اینا نگفتم.چی میگفتم😔میگفتم خواهرم جدا شده بسلامتی.

بعد خواهرم تو فالووراش خواهرشوهرمو داره.

خواهرم اصلا به ما چیزی نگفته دیشب عقد کرده با یکی.عکسم گذاشتن😔😭کل فامیل دیدن خواهرشوهرمم حتما دیدن.

خیلیا زنگ زدن به مامانم.همه شوکه شدن

خواهرم تنها رفته ازدواج کرده.

وای دلمون میخاد بمیریم‌😭😭😭 .ابرومون کلا رفته.

به خدا ما خیلیبی آزار و با ابرو بودیم😭😭😭

به نظرتون من به مادرشوهرم چی بگم؟؟

نمیگه خواهرت کی جدا شد کی ازدواج کرد؟

شما تو مراسمش نبودین😭

خواهرم خیلی عوضیه خیلی

دیشب تا الان بیدارم😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب مادرشوهرت چ ریطی داره نمیدونم والا 

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد
2728
2738
وای داغونم از دیشب سه تا قرص پروپرانول خوردم دستو پام‌میلرزه😭😭😭

چه ادم ضعیعی هستی واقعا ب خاطر حرف مادرشوعرت ایتجور میکنی 😐😐😐😐

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد

خواهرت طلاق گرفته دوباره ازدواج کرده کار خلاف شرع نکرده عزیزم به مادرشوهرتون یا کسه دیگه ای مربوط نیست

عشق مقدس است و عاشق اهل خیانت نیست⁦❤️⁩ عاشق ناپاکی را به حریم پاک و مقدس دل راه نمی‌دهد 💚 هوس رانباید عشق نامید

میخواستین اجازه بدین جدا بشه

انتظار دارین بخاطر حرف مردم و ابروی شما با اینده ی خودش بازی کنه؟هیچ کس دوست نداره زندگیش بهم بخوره وقتی یکی میخواد طلاق بگیره یعنی زندگی سختی داشته

اگه حمایتش میکردین اینجوری نمیشد

بسوزه بخاطر ابروی شما؟؟؟بنظرم کاره خیلی خوبی کرد شمام نیاز نیست ناراحت باشین و خجالت بکشین هرکی چیزی گفت بگین خداروشکر خودش راضیه هر کی رو هم تو قبر خودش خاک میکنن

بلخره نمیگه چه خانواده این اینا😭😭😭

خب بگه بعد دقیقا چی میشه؟ چ اتفاقی می افته؟

چه ادم ضعیعی هستی واقعا ب خاطر حرف مادرشوعرت ایتجور میکنی 😐😐😐😐

عزیزم خدا برای دشمنشم نخاد اوضاع مارو

نمیدونی حالمون چقد بد😭😭😭😭یه شهر کوچیک و سنتی افکار سنتی😭😭😭😭

2706