2726
عنوان

مشکوک

213 بازدید | 15 پست

توی گوشی شوهرم قسمت واتساپ ی شماره بدون اسم زنگ زده بود و صحبت کرده بود تمام شماره های گوشیش اسم داره اما این نداشت زنگ زدم ی خانومی بود کلا شماره زن و اینا تو گوشیش نداشته چ جوری بفهمم کیه نمیخام ب خودش بگم استرس گرفتم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نیمی از جامعه زن هستند. همسرتون تو طول زندگی اش بابت شغلش و مسائل دیگه حتما با چند نفرشون در ارتباطه. میخواین بابت هر کدومش استرس بگیرید؟

اگر کسی بهم بی احترامی کنه، با بی احترامی جوابشو نمیدم چون من آدم محترمی‌ام. اگه کسی دلمو شکوند، میسپرمش به خدای عادل و مهربونم که حقشو بذاره کف دستش.اما اگه کاربر غیر خانم هستی و اومدی تو سایت زنان و زایمان وسط تاپیکای زنونه، خودتو شیرین کنی و دل چند تا خانم ساده‌لوح رو ببری، انتظار نداشته باش باهات برخورد خوبی داشته باشم
2728
نیمی از جامعه زن هستند. همسرتون تو طول زندگی اش بابت شغلش و مسائل دیگه حتما با چند نفرشون در ارتباطه ...

درست میگین ولی قبلا چیزی ازش دیدم وبا واتساپ تماس گرفته بود درصورتی ک فقط بامن صوتی واتساپ تماس میگرفت

چون شغلش طوری نیست که با خانما ارتباط داشته باشه وقبلا چیزی دیدم

اهان بایه شماره دیگه به اون خانم زنگ بزنین بگین بخاطر یه عمر خیر مزاحمتون شدم اگه شوهر داشته باشه میگه

تورو خدا گیسامو ول کنین من فقط نظر خودمو گفتم
اهان بایه شماره دیگه به اون خانم زنگ بزنین بگین بخاطر یه عمر خیر مزاحمتون شدم اگه شوهر داشته باشه می ...

خوب شاید با یه زن شوهردار داره صحبت میکنه میدونی شاید اشتباه میکنم ولی نمیدونم چ جوری بفهمم کیه

نیمی از جامعه زن هستند. همسرتون تو طول زندگی اش بابت شغلش و مسائل دیگه حتما با چند نفرشون در ارتباطه ...

همه چیو پاک میکنه اما تو تلگرام ی بار تو مسدودیهاش همش پیجای چت کردن بود خیلی دوستم داره زندگیمون خوبه ولی وقتی اونا رو دیدم ب کوچکترین چیز شک میکنم

همه چیو پاک میکنه اما تو تلگرام ی بار تو مسدودیهاش همش پیجای چت کردن بود خیلی دوستم داره زندگی ...

با خوندم اینا باید بگم حق داری ولی با چک کردنش نمیتونی جلوی خیانت رو بگیری

اگر کسی بهم بی احترامی کنه، با بی احترامی جوابشو نمیدم چون من آدم محترمی‌ام. اگه کسی دلمو شکوند، میسپرمش به خدای عادل و مهربونم که حقشو بذاره کف دستش.اما اگه کاربر غیر خانم هستی و اومدی تو سایت زنان و زایمان وسط تاپیکای زنونه، خودتو شیرین کنی و دل چند تا خانم ساده‌لوح رو ببری، انتظار نداشته باش باهات برخورد خوبی داشته باشم

عزیزم فکر کنم گوشی منو یه مرد با اخلاق شما ببینه سکته میکنه 

نصف مخاطب هام مرد هستن 

تماس واتساپ صوتی و تصویری هم دارم باهاشون 

دلیل؟ 

مصاحبه شهرک صنعتی نمیشه ک خدا تومن پول کرایه بدم مصاحبه آنلاینه بعضا صوتی بعضی هاش هم تصویری

لپ تاپ ب مشکل میخوره باید تصویری زنگ بزنه که مشکل رو برطرف کنه 

و هزاران دلیل دیگه 

عزیزم فکر کنم گوشی منو یه مرد با اخلاق شما ببینه سکته میکنه  نصف مخاطب هام مرد هستن  تما ...

عزیزم میدونم چی میگی اما من دارم از کسی صحبت میکنم که قبلا چیزی ازش دیدم و اون شماره تماس هم مال موقعی بوده ک من چن روز شهر دیگه بودم و پیشش نبودم وبه چن دلیل دیگه مشکوک شدم

ب خودش ک نمیتونم بگم اما خودم نمیدونم چ جوری بفهمم کیه

2706