2737
2734
عنوان

دیگه خسته ام خدا دارم از نی نی سایت میرم خدافظ

| مشاهده متن کامل بحث + 1204 بازدید | 124 پست
میگه خوبم

مگ با حرف اونه که بگه خوبم ازمایشگاه تشخیص میده 

یه ازمایشی زیر ۵۰ تومنه 

این سری برو دکتر به دکترت بگو بنویسه براش بگو دکتر گفت تا جواب ازمایش شوهرتو نیاری نمی تونم دارو بدم 

اونکه با تو تو نمیاد که 

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭
از نی نی سایت میرم تا حامله نشم نمیام نشدمم کلا نمیام

بنظرم همین نی نی سایت عامل استرس و ناراحتیته  

از اینجا برو   راحت ب زندگیت برس  باارامش 

میشه برای اینکه صلاحمون تو بهم رسیدنمون باشه یه صلوات بفرسید😘💕💎 انشالله مشکلات همه حل بشه بخصوص نی نی سایتیا 💚💎😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر گفت پلی کستیک خفیف

پس اصل کار تغذیه سالم  و استرس نداشتن  و تحرکه که باید رعایت کنی همرو با هم انجام بده انشاالله که به نتیجه میرسی 

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠
سعی کن رابطت باشوهرت خوب تر کنی  تا پشتت باشه  بعدم فقط ارامشتو حفظ کن و یه سر طب سنتی و ...

خوب بود ولی داره نا امید میشه ۳۴سالشه موهاش سفید شده همه با ترحم نگامون میکنن

2731
من پریودمم مشکل داره اولا  یه عالمه تاخیر داشت بعد منظم  شد ولی خونریزیم کم شده کلا منی که ...

خوب شاید الان سیکلت درست شده پریودی از بیشتر از 3 روز تا کمتر از ده روز هست منم خیلی مشکلات داشتم پریودی نامنظم عفونت زیاد دعواهای هر هفته پدرشوهرم که استرس زیادی روم بود بین دو هفته قسمت شد دوبار  بریم مشهد و کلا بیخیال همه شدم خود شوهرمم اعتراف کردکه تو خونه بودی زیر فشار بودی دوبار که مسافرت رفتیم دقیقا همون ماه باردار شدم

🥰😍
خوب بود ولی داره نا امید میشه ۳۴سالشه موهاش سفید شده همه با ترحم نگامون میکنن

انگار زن ۴۰ ساله ای که ۲۵ ساله بچه دار نشده اینجور نگا کنن اصلا حسابشون نکن  عزیزم سنت خیلی پایینه سر اون بوده تا حالا ۱۶ که سن بارداری نبوده که

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭
2738
خوب شاید الان سیکلت درست شده پریودی از بیشتر از 3 روز تا کمتر از ده روز هست منم خیلی مشکلات داشتم پر ...

برا من کلا دوروز خون میبینم بقیه اش لکه برام دعا کن عزیزم منم دلشکسته ام 

اگه مشکلی نداشته باشه رویی ندارم ک

یعنی چی اخ رویی ندارم 

دکتر میبری مشکلی نداست که خداروشکر اگ یه درصد همسرت مشکل داشته باشه حالا تو بیا هی دارو بخور نتیجه نمیگیری که 

ببین ما مطمئن بودیم مشکل من دارم خب من به دکترم گفتم برا همسرمم نوشت ایشونم انجام دادن خیالمون راحت شد که خداقل همسرم خوبه من با جدیت شروع کردم

عزیزم این پیج برای تنبلی تخمدانه بخونش خیلی به دردت میخوره مخصوصا هایلایتاشو 

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠
2706