2726
عنوان

دیگه خسته ام خدا دارم از نی نی سایت میرم خدافظ

| مشاهده متن کامل بحث + 1204 بازدید | 124 پست
دکتر گفت عالیه رنج آزمایشگاه از ۲تا۵بود

عزیزم مگ قراره هراتفاقی تاالان نیوفتاده دیک هیچوقت نیوفته 

سنت ک زیاد نیس شرایطشو داری .... باور کن با این حساس بودن نسبت ب حرفای شوهرت و خونوادش فقط بچه دارشدنتو ب تاخیر میندازی  ارامش خودتو حفظ کن  یا لااقل ی مشاوره برید با شوهرت... من مطمعنم بچه دار میشی انشالله

میشه برای اینکه صلاحمون تو بهم رسیدنمون باشه یه صلوات بفرسید😘💕💎 انشالله مشکلات همه حل بشه بخصوص نی نی سایتیا 💚💎😉
نمیذارن خونوادم میگن زوده

خب ببین همه میگن زوده عجله نکن ولی تو اول راه کم آوردی نشستی به اینکه کی چی میگه؟ فکر میکنی شاید همسرت هم مشکل داره؟ چرا خودتو مقصر میدونی حتی اگه مطمئنی هم مشکل از تو هست بازم قبول نکن بزا بقیه عیب روت نزارن و هرچی خواستن بگن

یه دختر دارم تا نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره

عزیزم رژیم سالم خوری رو رعایت کن حتما مواد مضرو صنعتی رو نخور هنسرت ازمایش اسپرم داده؟ براش توپک خرما و گردو درست کن 

خودت زمان پریودی کاچی بخور 

پیاده روی داشته باش ورزش کن 

اگ اضافه وزن داری حتما حتماااااااا کم کن 

فکرو خیال خودش مانع لقاحه 

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭
2728
خب ببین همه میگن زوده عجله نکن ولی تو اول راه کم آوردی نشستی به اینکه کی چی میگه؟ فکر میکنی شاید همس ...

هی من خیلی ضعیفم چون با مخالف ازدواجمون بودن سنگ میندازن

نمیشه  بریدم خودمم تک فرزندم

خیلیا بودن   یکم بیخیال شدن   بخدا همون ماه اتفاقا باردار شدن....  

ارامش خودتو حفظ کن این نشدنا همش مال استرسه و نگرانیه   ارامش روحی خیلی تاثیر داره

میشه برای اینکه صلاحمون تو بهم رسیدنمون باشه یه صلوات بفرسید😘💕💎 انشالله مشکلات همه حل بشه بخصوص نی نی سایتیا 💚💎😉
فک نکنم باردار بشم امروز با اینکه ۶روز پاک شدم لکه خون دیدم 

میشی ناامید نباش عزیزم اول رو روحیه خودت کار کن قشنگ ریلکس کن امید داشته باش چرا نشه؟هنوز ک سنی نداری اصلاااا نگران نباش عزیزم این روزام میگذره 

لینک چنلم      https://t.me/twitteri_mood
عزیزم رژیم سالم خوری رو رعایت کن حتما مواد مضرو صنعتی رو نخور هنسرت ازمایش اسپرم داده؟ براش توپک خرم ...

بهش کلی معجون میدم این ماه تا سه روز پیش که تخمک گذاری بود سیاهدانه  و عسل خوردم امروز ترشح خونب دیدم زیاد

هی من خیلی ضعیفم چون با مخالف ازدواجمون بودن سنگ میندازن

مگ از قبل باهم دوست بودین

نمیشه  بریدم خودمم تک فرزندم

اگ بگی نمیشه که نمیشه دیگ ببین من با صدبرابر شرایط بدتر با چیزایی که گفتم باردار شدم همسرتم حتما ازمایش اسپرم بدا 

هر لحظه امید داشته باش میشه 

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭
2706