2737
2739

حلال کنید بچه ها

از اول تو رویاهام همش بچه میدیدم ولی نشد که بشه خسته ام حتی تو سایت اسم بچه میاد کاخ آرزوهام نابود شد

چند سال منتظری

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

دو سال دیگه میای نی نی سایت میگی اینم از بچه ای خوشگلم

الهی به حق حضرت رقیه دامنت سبز بشه 

یه بچه ای صحیح و سالم به دنیا بیاری

میزی برای کار، کاری برای تخت، تختی برای خواب، خوابی برای جان، جانی برای مرگ، مرگی برای یاد، یادی برای سنگ، این بود زندگی؟!    حسین_پناهی 
عزیزم ناراحت نباش امیدت به خدا باشه

دیگه خسته ام بخدا بریدم طعنه همه قهر کردن شوهرم ناراحت این ماه سیاهدانه و عسل خوردم تا روز تخمک گذاری ولی باز امروز صبح لک خون دیدم

😭😭😭😭۵

ای بابا صبر داشته باش حتما بچه دار میشی من دیدم بعد ۱۸ سال بعد ۱۵ سال بعد ۱۲ سال باور کن اینا دور اطراف خودم هستن دوسه تاشون بعد دوازده سال بچه دار شدن

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2706