2733
2734
عنوان

کج گرفتن گردن نوزاد

233 بازدید | 8 پست

مامانای عزیز پسرم ۶ماهشه همش سرش سمت چپ میفته هنوز گردن نگرفته چیکارش کنم انگار صورتشم یکطرفه شده😔کسی همچین موردی داشته چی کار کرده خوب شده؟؟؟؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم حتما امروز ببر دکتر  تو شش ماهگی دیگه بچه ها میشینن هنوز بچه ت گردن نگرفته ببر ببین دکتر ...

متخصص اطفال بردم میگه تا یک سالگی درست میشه اما من استرس دارم همش سرشو کج نگه میداره

متخصص اطفال بردم میگه تا یک سالگی درست میشه اما من استرس دارم همش سرشو کج نگه میداره

ببرش فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان نه هیچ تخصص دیگه،حتما حتما ببر

‏«ما فاتَكَ لم يُخلق لكَوما خُلِقَ لكَ لن يفوتكَ!»آنچه را از دست دادی برای تو آفریده نشده و آنچه برای تو آفریده شده است را هرگز از دست نخواهی داد...

خوب پس طبیعیه دیگه وقتی دکتر گفته

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
2738

سلام عزیزم رفلاکس پنهان نداره؟ مال پسر منکه از اون بود. تا ۱۰ ماهگی اینا اکثرن کج میگرفت به سمت راست. بعدش که رفلاکسش یکمی بهتر شد صاف میگیره. اگه تو حالت چهاردست و پا و سینه خیزم صاف می‌گیره از رفلاکسه. الآنم پسرم یه سال و ده روزشه جدیدن یذره بهم ریخته هم سرما خورده هم آب دهنش زیاد می‌ره بخاطر دندوناش هم نمی‌دونم چرا دوباره ترش می‌کنه (همون رفلاکس پنهان) یه کمی دوباره باز کج میگیره. یه چند ماهی بود اصلا کج نمی‌گرفت چون ترش نمیکرد. دکتر گوارش اطفالم تشخیصش همین بود برای کجی گردنش