2726
عنوان

از مادر شوهر م میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 3491 بازدید | 75 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم ببخشید برای بیکینی هم استفاده میشه

اره،، اگه خودت میخوای بزنی خطرناکه... باید بلد باشی... اون ناحیه هم دردش زیاده هم غذذ لنفاوی داره باید بلد باشی تا تحریک نشن... من ک خودم میزدم کل بدن رو ولی الان لیزر میرم

2728

اسی جان همسرت زن زیبا دوست داره باید سعی کنی زیبا باشی تا بتونی توی قلبش جا پیدا کنی 

زندگی توی روستا دست و پای آدم رو می بنده ولی حد اقل سعی کن بدن و صورت تمیزی داشته باشی توی خونه هم یه مقدار آرایش کن به تغذیه ات برس سیب زمینی ماکارونی  و نون چاق کننده است 

برادرشوهر منم چون زن زیبایی نداره خیلی اذیتش می‌کنه دلم براش می سوزه جاریم خیلی تلاش می‌کنه ولی شوهرش نمی‌خواد و می بینم چقدر غصه می خوره ایشالله شما هم راهی پیدا کنی که تو دل شوهرت جا بگیری

خدایی قضاوت نمیکنم چجوری با این شوهرا اشنا میشید چجوری اجازه میدید مادرشوهر براتون تصمیم بگیره و چجو ...

عزیزم بیشتر روستاها و شهرستان ها این طوری هستن و چندین میلیون نفر همین طور زندگی میکنن همه جا مثل تهران نیست 

2706