2733
2734

من 18 سالمه امتحان نداشتم هیچکدومو جواب ندادم کلا حالم بد بود..😭😭😭😭😭😭😭شدم0

الانم انقدر گریه کردم سردرد گرفتم بخدااا خسته شدم

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

شدم 0 تماممممم

اونم خیلیییی مهم بود امتحانم

🖤به نام خداوند رنگین کمان *کسی ک در خون غلتید به اسم کیان🖤

جای جبران نداره؟🥺

(اشکال نداره اگه گاهی حالت بَد میشه و گاهی ابرهای آسمونت میبارن )(اشکال نداره اگه گاهی خسته‌ای و حوصله انجام کاری رو نداری)،(اشکال نداره اگه گاهی فکرای تاریک میریزن توی سرت و باهات حرف میزنن)،[اما یادت باشه یه تایم محدودی رو براش بزاری و باز برگردی به روال سابقت..!✨]

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ترم جبران میکنی  یه امتحان اینقدر هاهم ارزش نداره 

نزدیک تر از رگم🤍خدا🤍                                                             بزرگ ترین اقیانوس ّ اقیانوس ارام است ُ پس آرام باش ؛ تا :بزرگ باشی                                                                                          نیازی به پرواز نیست،همین پایین بالاتر از خیلیام🧿                   🧚‍♀️  مغرور ولی مهربون🧚‍♀️

😐😑خب حالت بد بوده ننوشتی دیگه گریه کردن داره به معلمت  بگو اگه میشه یبار دیگه ازت امتحان بگیره

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
2738

به جهنم عزیزم بهتر از سروکله زدن با خانواده شوهره 

اگر بدونی چندتا نگهبان داره خونت چه حالی میشی ؟؟

دوست دارم دعام کنی و بگی خدا منو همسرمو خوشبخت نگه داره همیشه و دوقلوی سالم عاقل صالح ناز نصیبمون کنه خدایا هرکی دعام کرد الهی که خوشبخت بمونه همیشه هرکیم دعام نکرد از دعای من بی نصیب بمونه انشاالله   
نخونده بودی ؟؟ ان شالله سری بعد جبران میکنی

نهه😭😭مگه میشه تو این ایران درس خوند با کلی ااسترس خستمون کردن بخداا

از خواب بیدارمیشی میبینی  قیمتاروو

کرونا

کم ابی

اصفهان

ووو

به جهنم عزیزم بهتر از سروکله زدن با خانواده شوهره  اگر بدونی چندتا نگهبان داره خونت چه حالی می ...

😭😭😭❤

2706